Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ниска компресия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    компресия

    Zvezdi извинявай но в последтве видях , че си писал за изместване на ремонта във времето поради всеобщи и обясними причини . Успех
    Fiat BRAVO 18 16V 1995

    Коментар


      #47
      пак с моя проблем...днеска вдигнах капака да си поиграя и останових, че освен втори цилиндър(9 компресия) не работи и 3ти цилиндър който е с 14 компресия - опитът беше следният: на запален двигател на газ(защото мотора е по-чувствителен) дърпам кабела на свещта на втори цилиндър и няма промяна (не работи) това хубаво( и до сега беше така), но дърпам кабела на трети цилиндър и пак няма разлика странно цилиндър с компресия 14 и не работи? при първи и четвърти цилиндър гасне. опитът на газ също е като вадя кабела на инжектора и при втори и трети цилиндър не гасне (няма разлика при работата на мотора, докато при 1 и 4 гасне веднага. (до преди 3 седмици при вадене на кабела на инжектора на трети цилиндър гаснеше. на бензин: при дърпане на кабела на втори цилиндър няма разлика при работата на мотора, при дърпане на кабела на трети цилиндър има може би почти незабележима разлика, при 1 и 4ти цилиндър притриса и си променя работата.та на кратко вече и трети цилиндър(14 компресия) не работи.имате ли идеи що така?

      Коментар


        #48
        Колеги и аз дърпам кабелите на свещите и не гасне дори и два кабела да дръпна... двигателя е същия а на три цлиндара ми работи нормално :О
        АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
        Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

        Fiat 1100L 42г.

        Коментар


          #49
          Щото явно на 1 и 4ти цилиндър само гасне и при мен е така ти кой кабели дърпаш за 2 и 3 да гъ дръпна и аз и да видим какво ще излезне и ще пиша после...
          АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
          Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

          Fiat 1100L 42г.

          Коментар


            #50
            FireBlade написа:
            Колеги и аз дърпам кабелите на свещите и не гасне дори и два кабела да дръпна... двигателя е същия а на три цлиндара ми работи нормално :О
            пробвай и пиши после ама аз си мисля че и да не загасне трябва поне да си промени работата докато при мен и 2 и 3 цилиндър едно че не гасне и друго че няма разлика, с тях и без тях все същото

            Коментар

            Working...
            X