Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обслужване Fiat Coupe 2.0 20в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обслужване Fiat Coupe 2.0 20в

    Доста порових из форума но намерих информация само за Браво и Мареа с този мотор.При купето като се вдигне капака е доста по-широко.Интересува ме горе долу каква сума ще излезне Смяна на ролки и ремъци.Също така ако някой ми каже колко са ролките, че противоречива информация намерих.
    VTS 16V

    #2
    Ами колега , той мотора си е същия като Браво/Мареа , т.е. и цените и ролките ще са същите http://axm-auto.com/index2.php?brand=5&model=25 . Просто обслужването ще е по-лесно , заради мястото . В някои сервизи на Браво/Мареа 20В искат да свалят мотора , за да го обслужат и заради това излиза по-скъпоА как се представя като вървеж :P
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Да ти кажа с много добри впечатления оставам. 147 коня е.Поема и си върви мн прилично и от ниските.Като цяло това е първия петак който карам така че нямам много опит, но сравнение с Голф3 2.0 16в е една идея по бавно.
      VTS 16V

      Коментар


        #4
        Кое е по бавно купето или голфа и как ти се струва возията добра ли е, дървена стабилна ли е при високи скорости и в завой?
        АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
        Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

        Fiat 1100L 42г.

        Коментар


          #5
          Купето е по зле една идея както в ниските така и в високите. Возия твърда но стегната- съвсем нормално, не мърда на пътя !!!!RoMeO_156_GTAР благодаря ти за линка, но нещо не се ориентирам, ангренажния ремък е един а ролките колко са ?4? Някой с ХГТ да помага
          VTS 16V

          Коментар


            #6
            Dandi написа:
            Купето е по зле една идея както в ниските така и в високите. Возия твърда но стегната- съвсем нормално, не мърда на пътя !!!!RoMeO_156_GTAР благодаря ти за линка, но нещо не се ориентирам, ангренажния ремък е един а ролките колко са ?4? Някой с ХГТ да помага
            Ролките са две-паразитна и обтягаща(постарай се да намериш метална).Не забравяй да смениш водната помпа и семерингите на разпределителните валове.

            Коментар

            Working...
            X