Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

има ли турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    има ли турбо

    колеги здравейте

    #2
    дай снимки да видим за какво става вапрос .....
    AUDI 1.8 20V TURBO
    ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Ако си 108kw двигателя ти е 2.0 8V Turbo и ако не включва значи наистина имаш някакъв проблем, ако можеш дай на снимка точно лампичката която ти свети.
      Punto 1.4 GT 94г.

      Коментар


        #4
        колеги сега колата не е при мен ама тази лампи4ка е червена с едно капаче такова и от долу под капачето сякаш има някаква течност обозначена е с 3 чарти и над тях това като тапа някаква колко с трува едно турбо ако е от там проблема и може ли да е от някоъ датчик такав дето управлява турбото да е здал багажа или да е откачен ако можете ми кажете цена за тва турбо аз ще я закарам на диагностика да видя какво ще кажат там

        Коментар


          #5
          Нова турбина е много скъпа. Чувал съм, че в Софето имало сервиз, където подменят всичко от вътре и правят баланс на перката и т.н. за около 600 лв. За съжаление не мога да те насоча по-точно.
          Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
          Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
          -------------------------------------------------------------

          Коментар


            #6
            ти по какво разбра че неработи то не вклучва то работи постояно
            STILO 1.4 16v.

            Коментар


              #7
              Това което описваш, е лампичката за нивото на антифриза в радиатора
              Punto 1.4 GT 94г.

              Коментар


                #8
                ivan77 написа:
                ти по какво разбра че неработи то не вклучва то работи постояно
                ми то изобщо не варви тая колица за тва мисля че се е скапало турбото карах друго такова с турбо пак след 3000 оборота откача пак тва изобщо не ще да откине

                Коментар


                  #9
                  worker написа:
                  Това което описваш, е лампичката за нивото на антифриза в радиатора

                  Коментар


                    #10
                    може да е от много неща като почнеш от мрьсен филтьр до стигнеш до износен двигател.маисторите какво казват
                    STILO 1.4 16v.

                    Коментар

                    Working...
                    X