Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вакуум в резорвара

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вакуум в резорвара

    Здравейте колеги,скоро купих на сестра ми фиат браво 1.4 12V Колата се кара предимно на гас но изгоря бензиновата помпа,след като започнах да я демонтирам за да я сменя,при махането на маркучите за гориво резорвара изсъска,направо си засмука яко въздух.Мисля че това е причината да ми изгори помпата,след поставянето на новата,и минаване на 10км като отвих капачката на резорвара пак засмука въздух претеснявам се да не изгори и тази помпа.Дайте съвет от какво може да е това,и мога ли временно да реша проблема като карам с отворена капачка?На моята кола има една система EVAP която е за екология и изгаряне на бензиновите пари от резорвара,тя създава такива проблеми,но не съм запознат много с Фиат,дали имат такава система,и дали може да се изолира.

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=41168
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      И при мен е така на моята 1.4 12 V и всеки път като зареждам съска и все не мога да преценя засмуква навътра ли или излизат парите под налягане навън.....?

      Коментар


        #4
        roko_ok написа:
        И при мен е така на моята 1.4 12 V и всеки път като зареждам съска и все не мога да преценя засмуква навътра ли или излизат парите под налягане навън.....?
        При мен съм сигурен че засмуква,дори изпука резорвара които явно се беше свил,а това си е сериозен вакуум

        Коментар


          #5
          Pecho написа:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=41168
          Мерси колега за помоща,не ми е излязла тази тема с търсачката защото търсех само в раздела за бензиновите коли

          Коментар


            #6
            При мен духа навън когато е малко бензина-примерно 10литра,когато е по пълен няма духане-съскане.
            Marea HLX 147ps

            Коментар

            Working...
            X