Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще кажете за старите ми свещи?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ще кажете за старите ми свещи?

    Колеги минах вече 30 000 км с тези свещи NGK BKR6EKC и искам да си изкажете мнението дали са добре на цвят ... добре ли е работила колата и така нататак като се има предвид че са карани 80% на газ и 20% на бензин...смених ги с NGK BCPR6E V-line еднополюсни..Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Първата отляво е като с по бедна смес, 2-3та пък с по богата от 4-та. Но това го виждам от снимката и може да не е така, но едвали ще ти окаже чак толкова голямо влияние, но все пак е хубаво всичките да са еднакъв цвят. А и нещо много масло по резбата.

    Коментар


      #3
      най-лявата има масло по нея. на другите електродите им са по-черни от нормалното, което говореи за богата смес.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        маслото по резбата е това че един път като сменях гарнитурата на капака на главата и я прищипах и взе да хвърля масло и целия двигател стана в масло и се напълниха дупките на свещите иначе масло не ми гори колкото налея толкова точа без да доливам нито капка поне в тва отношение съм доволен от колата
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #5
          с колегата сме писали заедно. мани маслото по резбатам има в основата на електрода, което гарантира, че не се е стекло отнякъде си....
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            първата - по-бедна смес от останалите.на какъв ДВГ са били?какава е точно АГУ-то?

            Коментар


              #7
              Не са добре. Колко масло харчи колата между смените?
              Fiat Marea 1.8i 16V
              Fiat Tipo 1.4i 8V
              Fiat Punto 1.6i 8V
              www.italauto-bg.net/forum/

              Коментар

              Working...
              X