Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем при палене ако се каже проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем при палене ако се каже проблем

    Здр колеги.Имам следния проблем ако е проблрем толкова.От както застудя сутрин като я запаля работи секунда 2-ве и гасне.Като върна кюча и пак запаля никакви ядове ускорява си прилично не прекъсва .Колата е фиат пунто мк2 2000год.1,2 60 коня няма газ ако някои пита
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    #2
    колеги никои ли не може да сподели нещо
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      Колега и на мене ми го направи това вчера сутринта, но аз съм с МК1, макар че не би трябвало да има кой знае каква разлика. Според мен сме за смяна на въздушен филтър, понеже подобно гаснене го имах и преди половин година и след като смених филтъра се оправи. Така че вече навъртях към 8хил. и явно вече и тоя филтър се е позацапал. Има евентуално още една причина, която е замърсен МАП сензор, това също ти го казвам от опит.
      Фиат Пунто 1,2 HSD

      Коментар


        #4
        здравеите колеги този проблем е при мене от 2 год.но не е от филтара повярваите ми

        Коментар


          #5
          ами колега ако си го оправил от какво е кажи .А относто колегата от по горния пост въздушния филтър ми е на има няма 1000-2000 км.
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            Проблем със Фиат Стило 1.6 16V ASR system

            Здравейте, имам следния проблем -изписва ми грешка ASR Failure, Alternatr Fail, когато работи на празен ход и гаси двигателя.След връшане на ключа двигателя стартира, но последните два пъти грешките остават на дисплея и двигателя отказва да стартира. Тази сутрин колата изобщо не искаше да завърти стартера, като ми изписа и грешката Car Security. Посъветваха ме да сменя акумулатора- направих го, но тогава двигателя отказа да запали (стартера).Дайте съвет от къде може да идва проблема, дали на някого му се е случвало същото или подобно нещо .Препоръчайте диагностикза преглед на грешките или някои който може да ми реши проблема. Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Колеги помагайте, собственичка съм на тази кола от няма и 1 седмица , а даже не съм я карала още. [/quote]

            Коментар

            Working...
            X