Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неравномерна работа на празен ход, колата прекъсва леко

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    А ако играе на какво се дължи.При мен играе от 1.48- 1.6 по мапа,а елконаджията каза че трябва да е 1.2
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    Коментар


      #47
      Много HC значи не изгаря горивото ... Един въпрос - мерихте ли компресия? (стори ми се че беше писал за нея, но като се зачетох пак се оказа пост на друг колега).има разлика от 1 единица в цилиндрите при меренето на компресияот 10.5 и 9.5
      Fiat Bravo 1.6, 16V, 103 к.с.,
      182A4.000, 1998г.

      Коментар


        #48
        Моето Браво потдържа 2000 оборота понякога като го запаля... когато го изфорсирам на скорост понякога се оправя...на какво се дължи? Л.С. моля.... Също така и на мен ми играчт Оборотите?
        FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

        Коментар


          #49
          martez написа:
          tedynaidenov написа:
          Много HC значи не изгаря горивото ... Един въпрос - мерихте ли компресия? (стори ми се че беше писал за нея, но като се зачетох пак се оказа пост на друг колега).
          има разлика от 1 единица в цилиндрите при меренето на компресияот 10.5 и 9.5
          Разликата не е голяма, изключено е от нея да ти тресе толкова много. Компресия 9.5 не е най-добрият резултат, но става. Проклета работа ....
          янко написа:
          А ако играе на какво се дължи.При мен играе от 1.48- 1.6 по мапа,а елконаджията каза че трябва да е 1.2
          Игрането не е на добре! Но за съжаление не знам как се превеждат тези стойности в налягане .... Може би е добре да закачиш нормален простичък вакуумер и да кажеш какво става със стрелката.
          Fiat Marea 1.8 16V ELX

          Коментар

          Working...
          X