Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВАПРОС???Ставали бензинова помпа от Ланчия на Фиат браво???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ВАПРОС???Ставали бензинова помпа от Ланчия на Фиат браво???

    колеги имам фиат бтраво 1,4 но тиа дни бензиновата помпа ми издаде бегажа сега намерих една от ланчия 2,0 но незнам дали сте савпадне на бравото та някои ако знае моляви даите савет какво да правя да копувам ли помпата или да тарся нова за бравото
    Fiat Bravo club plovdiv

    #2
    Влез на www.axm-auto.com и сравни номерата на двете помпи.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      по принцип е да,имаш изравнител на налягането,който би трябвало да си сварши работата (ако работи правилно)за да се подаде нужното налягане към дюзите а за външен вид и дали може да се замести механично погледни в ахм ауто както те посаветва клегатаП.С. и двете помпи трябва да са за пълна инжекция и да дават налягане над 3.5 бара за да има какво да обработи изравнителя успехи от мен

      Коментар


        #4
        п

        едната кола е моно инжексион адругата пълен ижексион неможе двете помпи даса еднакви.ако е монтираш в кошницата по някакъв начин може да не е проблем да роботи с нея.би трябвало реголатора да върне излишното налягане.щом щея копуваш си купи като твоита.
        тел.0897943620

        Коментар


          #5
          много пари ми искат за нова на бош 300лв. а сега сам след изпаване и боя и нямам кинти за кова
          Fiat Bravo club plovdiv

          Коментар


            #6
            Петко написа:
            много пари ми искат за нова на бош 300лв. а сега сам след изпаване и боя и нямам кинти за кова
            Втора употреба? Гледам доста бравота има на части да се продават тук във форума...
            N.Y. State of Mind

            Коментар

            Working...
            X