Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Фиат Браво 1.6 16V 1997г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Най-лесно е да Но си е пари :P Успех колега,дано е само това И сложи хубави :P

    Коментар


      #17
      Явно колата ти е в добро състояние и внимаваш с педала на газта!

      Коментар


        #18
        Да в добро състояние,но с много нерви и много финанси.С педала на газта внимавам градско Извън градско не съм от внимателните :P

        Коментар


          #19
          Мерси, какви би ми препоръчала? Всичко хубаво и на теб и колата да продължава да те радва все така.

          Коментар


            #20
            Имам предвид да те радва с такъв разход!

            Коментар


              #21
              Не помня марки,бяха най-скъпите Скоро ще ми е бивша колаХвърлила съм оче на новото Браво :P

              Коментар


                #22
                Ок, и да се похвалиш във форума, като вземеш новото Браво и на мен ми харесва, особено с най-мощния бензинов мотор 140 к.с., мисла че беше!

                Коментар


                  #23
                  Е...как няма да се похваля Надявам се да не остана дълго без колаОтклоняваме се от темата и някой модератор ще ми се скара

                  Коментар


                    #24
                    За 1.4 Т-Jet 16V 150 к.с. имах предид, но както и да е разбра ме.

                    Коментар


                      #25
                      Да

                      Коментар


                        #26
                        За добър сервиз за Фиат в София, нищо не се казва, имам чувството, че преди смяната на маслото и ремъка двигателя работеше по-добре, но е възможно и да си въобразявам. Скоро смених и предни амортисьори и монтьора каза, че нищо друго не е забелязал, но сигурно е имал предвид само ходовата част(и наистина нищо не се чува да тропа по предницата)?!

                        Коментар

                        Working...
                        X