Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.2 16v 80конски сили 99година- гасне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.2 16v 80конски сили 99година- гасне

    Здравейте карам Фиат Браво 1.2 16v 80 конски сили 99 година имам следния проблем при спиране или изклиучване от скорост гасне,на светофари почти винаги ми гасне както и да спра ,а понякога и на завой при ниска предавка. Ходих на Елкон и там ми изкара,че има грешка на Мапсензора и Датчик распределителен вал , чудех се дали наистина е от това и дали може помощ..за какви части да си взема и дали това е проблема. Благодаря предварително !

    #2
    колега пробваи да запалиш колата на място и махни въздушния филтър и виж дали пак ще огасне дано да е от това
    Fiat Bravo 1.2 16V

    Коментар


      #3
      газ/бензин?
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #4
        И мен на газ ми мирише ама пък??? газ-бензин
        Fiat Bravo 1i6

        Коментар


          #5
          карана е единствено и само на бензин !

          Коментар


            #6
            Препоръчвам на всички от Варна сервиза на Бош до затвора , за 40лв човека ми оправи неще които ми казваха на други места ,че струват 200лв ! Там наистина явно са най-добрите Елконаджии във Варна ходих поне на 3 преди това никой не знаеше какво и има на колата , а в Бош за 15 мин ми се реши проблема Wink

            Коментар


              #7
              И какъв беше проблемът?
              Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

              Коментар


                #8
                Стъпковия мотор не дава добра връзка с компа и дава грешка,след като ми заноли настойките и направи нови оптимални си върви супер

                Коментар

                Working...
                X