Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.2 99godina 16 vintila Benzin-gasne

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.2 99godina 16 vintila Benzin-gasne

    Zdraveite znachi karam Fiat Bravo 1.2 benzin 99 godina 16 vintila i postoqnno ot izvestno vreme mi gasne i mu padat oborotite ,na svetofar kato spra gasne ,ponqkoga dori kato pravq zavoi /koeto si e opasno/ kakto si sedi na mqsto izvednuj pochva da treperi padat oborotite i gasne , ponqkoga pri lqv zavoi na 1va kum 2ra pak gasne chuva se lek zvuk i gasne. Vodih q na Elkon i mi otchete greshka na Datchik Razpredelitelen Val i Mapsensor.Chudeh se dali nqkoi moje da pomogne dali e ot tova i da mi preporucha marki za Datchik-a i Mapsensor-a . Blagodarq predvaritelno !

    #2
    на бг колега
    F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
    F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

    Коментар


      #3
      добре на бг помощ може ли

      Коментар


        #4
        debs написа:
        добре на бг помощ може ли
        възмовно е от датчика да е проблема. този датчик май прави проблеми при различните температури на ДВГ. Имаше някъде една обстийна тема за този датчик. Въпросът е че е скъп и ако не е от него само ще се набуташ. Ако имаш възмовност намери отнякъде един за проба и ако се оправи тогава купувайзапалителната уредба как е /кабели свещи бобина/газ имаш ли?уточни кога гасне на студен или топъл ДВГ. на скорост или на изключена?за части : axm-auto.comаз купувам почти всичко от там и на менте не съм попаднал
        F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
        F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

        Коментар


          #5
          Mapsensor-a аз го взех от КировБош за 90лв. Уж оригинален на BOSH вече 1год. си работи нямам проблеми.
          FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

          Коментар


            #6
            ани и на свободен ход гасне ,почти на всеки светофар гасне изклиучена от скорост...тук ако има някои от варна да помогне за добър сервиз..

            Коментар


              #7
              debs написа:
              тук ако има някои от варна да помогне за добър сервиз..
              може би има не твърдя обратното, но аз за 2години и половина не съм го открил. Имало един сервиз в кичево но не успях да го намеря. Имаш ли газ? дай малко повече инфо.Появата на проблема свързана ли е с някакъв друг ремонт, който е правен по колата. много често се случва като се пипа едно да се развали друго. Дай максимално инфо за да не гадаем и да опитаме да помогнем. :Dна елкон какво направиха - засякоха ти натрупани грешки или прегледаха "живи" данни и установиха че двата датчика не работят.?
              F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
              F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

              Коментар


                #8
                Re: Fiat Bravo 1.2 99godina 16 vintila Benzin-gasne

                debs написа:
                Zdraveite znachi karam Fiat Bravo 1.2 benzin 99 godina 16 vintila i postoqnno ot izvestno vreme mi gasne i mu padat oborotite ,na svetofar kato spra gasne ,ponqkoga dori kato pravq zavoi /koeto si e opasno/ kakto si sedi na mqsto izvednuj pochva da treperi padat oborotite i gasne , ponqkoga pri lqv zavoi na 1va kum 2ra pak gasne chuva se lek zvuk i gasne. Vodih q na Elkon i mi otchete greshka na Datchik Razpredelitelen Val i Mapsensor.Chudeh se dali nqkoi moje da pomogne dali e ot tova i da mi preporucha marki za Datchik-a i Mapsensor-a . Blagodarq predvaritelno !
                Колега, при мен имаше същия проблем, смених си свещите и кабелите и се оправи. Може при теб да не е това, но аз така реших проблема. Успех Колата ми е същата.
                Bravo 1.2 is my space!!!

                Коментар


                  #9
                  Ами изчисти ми грешките на елкон,но направо си излезе тези 2 проблема,днес ходих на друг майстор той пък каза ,че можело да е от стъпковия мотор ,вече не знам кой да слушам пък не ми се дават 2 пъти пари за 2 различни неще и накрая да не върви...ако е от свещите рахат ще съм,утре ще ходя в сервиза на Бош тук във Варна ,някой ако може още да помогне и има идея ..да казва

                  Коментар


                    #10
                    Препоръчвам на всички от Варна сервиза на Бош до затвора , за 40лв човека ми оправи неще които ми казваха на други места ,че струват 200лв ! Там наистина явно са най-добрите Елконаджии във Варна ходих поне на 3 преди това никой не знаеше какво и има на колата , а в Бош за 15 мин ми се реши проблема

                    Коментар

                    Working...
                    X