Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.2 16V Двигател?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.2 16V Двигател?

    Тарся си двигател за 1.2 16V 1999г.Ако някой може да ми каже откаде да си взема един на по прилична цена,че тука в Г.О. ми обявиха едни цени смакват от кам краста!Проблема беше във предишният собственик както всяка италиянка ..... аз съм си сменил всички консумативи и съм си я подържал по добре и от жената дет се казва.Но скаса биелата поради много нагари в двигателя и запушване цетката на маслото.И сега съответно трябва нов двигател защото няма смисъл да копувам бутала да шлайфам и т.н..Просто ще си взема двигател и ще си го почистя ще си го наглася както трябва!Моля за малко инфо който знае!Предварително Благодаря.....

    #2
    Re: Fiat Bravo 1.2 16V Двигател?

    Krasi_Boy написа:
    Тарся си двигател за 1.2 16V 1999г.Ако някой може да ми каже откаде да си взема един на по прилична цена,че тука в Г.О. ми обявиха едни цени смакват от кам краста!Проблема беше във предишният собственик както всяка италиянка ..... аз съм си сменил всички консумативи и съм си я подържал по добре и от жената дет се казва.Но скаса биелата поради много нагари в двигателя и запушване цетката на маслото.И сега съответно трябва нов двигател защото няма смисъл да копувам бутала да шлайфам и т.н..Просто ще си взема двигател и ще си го почистя ще си го наглася както трябва!Моля за малко инфо който знае!Предварително Благодаря.....
    Виж в mobile.bg , някое браво 1.2 16 v което се продава на части. Успех!
    Уважавам тези,които ме уважават!
    Clube do Marea!

    Коментар


      #3
      Re: Fiat Bravo 1.2 16V Двигател?

      [quote="V.Vencislavov"]
      Krasi_Boy написа:
      Виж в mobile.bg , някое браво 1.2 16 v което се продава на части. Успех!
      Там гледах вече търся и други варианти.

      Коментар


        #4
        имам го колега

        Коментар


          #5
          toko.bg написа:
          имам го колега
          Мен ме интересуват цени видях,че го има мерси все пак!

          Коментар

          Working...
          X