Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Губи мощност - Пунто 1.2 60кс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Губи мощност - Пунто 1.2 60кс

    Да ви се оплача . Освен , че да включиш 2-1 или 3-2 предавка е мъка , ами и тези дни губи мощност . При първоначално палене минавам няколко метра , колкото и газ да давам държи максимум 1500 оборота и изведнъж се отпушва , преди това има и някакво лашкане , все едно съм новобранец кормуващ . Т.е натискам , а няма никой :D . Според мен е от запушен катализатор , евентуално гърне . Други идеи Успокойте ме , че почнах да си мисля едни глупости ... Междудругото и от към вървеж се спъна леко последните седмици .
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    #2
    запушена инжекция! горивен филтър кога е сменян?
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      bmahob написа:
      запушена инжекция! горивен филтър кога е сменян?
      За него не съм сигурен с другите филтри дали е сменян, че то само сменям нещо по тази кола .С добавка дали няма да се оправи ... Заредих хубав бензин от Петрол (преди беше с ОМВ) и сега два дена вече няма лашкането , обаче още е спъната откъм вървеж Писна ми Пунто 1.2 8V моно инжекцион
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        кой знае кви сурватки са ти сипали на това "ОМВ" ако искаш качи се до сервиза през седмицата да видя за ко иде реч

        Коментар


          #5
          JacK`DanielS написа:
          кой знае кви сурватки са ти сипали на това "ОМВ" ако искаш качи се до сервиза през седмицата да видя за ко иде реч
          Това и ще направя , явно сам няма да мога да се справя , но проучвам колко дебел да ми е портфейла П.с. май проблема е в ЕГН-то , Пунта влиза в пубертета Време е за нещо по-ново
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            RoMeO_156_GTA написа:
            JacK`DanielS написа:
            кой знае кви сурватки са ти сипали на това "ОМВ" ако искаш качи се до сервиза през седмицата да видя за ко иде реч
            Това и ще направя , явно сам няма да мога да се справя , но проучвам колко дебел да ми е портфейла П.с. май проблема е в ЕГН-то , Пунта влиза в пубертета Време е за нещо по-ново
            нали знаеш за преглед на проблема пари не вземаме

            Коментар


              #7
              Покарах малко извънградско на по-големи обороти , че го жаля попринцип и няколко дена добре се държи . Ще мина през Митака за всеки случей , а и да сменя филтъра
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #8
                моито пунто го правеше почти същото смених кабелите и се оправи ама след няколко дена пак почна смених и ламб сондата и всичко заспа.Незнам дали е от нея ама вземи я провери за всеки случаи

                Коментар


                  #9
                  ако имаш познат със същата кола и да я свалиш да я пробваш опитаи иначе не барзаи да я сменяш да не да те подведа нещо....

                  Коментар

                  Working...
                  X