Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с маслото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ами да ти кажа самнява ме да е от маслото ама ако искаш пробваи хем да ми кажеш каквои е станало,според мене каквото и да е маслото трябва да има налягане,а щом ни мигат лампите значи няма такова,даже моита ако я оставя една минута да мига и почват да тропат повдигачите,значи не качва масло,накрая маи ще се окаже че и помпата и основните лагери ще са отишли и тогава става голям панаир да знаеш,и аз тия дни ще отварям да видя кво става,ама маи ще е по голям ремонта от смяна на помпа,като пробваш с маслото пиши какво е станало!!!

    Коментар


      #17
      ами според мене маслото каквото и да е трябва да има налягане а щом мига лампата значи няма такова,маи при мене ще трябва и помпа и смяна на основните лагери и шлаифане на колянов вал,дано поне да не е така при тебе че ремонта излиза бая,обаче няма да е само помпата да знаеш ако са ти отишли лагерите което е наи вероятното както и при мене де и новата помпа няма да саздаде необходимото налягане бади сигурен,ако ще правиш ремонт сменяи всичко и тва е щото иначе ще стане два пати работа,пиши какво е станало!!!

      Коментар


        #18
        Налягането пада когато има много хлабини над допустимото, износена помпа, запушена цедка и т.н. Смени си маслото с такова каквото ти го препоръчва производителя и задължително след това премери налягането в маслената система и не отлагай за по натам защото последиците може да са доста неприятни.

        Коментар


          #19
          10W40 и 15W40 имат един и същ работен вискозитет. Ако маслото е истинско не е в него проблема. Измерете налягането.
          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

          Коментар

          Working...
          X