Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Губя антифриз- Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ravi написа:
    Жена да знае кое какво е и защо е...това не съм аз със сигурност. Има черевена лампичка, която светка като прегрее - за друго незнам. Ще се науча Пунтото е 1.1 S 1998 година.Благодаря за линка.
    а тази лампичка - червената - колко пъти си я виждала да светка? ако са повече от 5-6 да светва - със сигурност си пробила гарнитура на главата - водна магистрала-бутало и от там заминава антифриза. тоя двигател е доста дуракоустойчив ама си има граници п.п. нсъм жинъ
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #17
      2 пъти , като колата се спира веднага и се налива антифриз.Ще се направя ,че не съм разбрала това преди многото усмивки , заради добрият тон.

      Коментар


        #18
        ravi vij si kran4eto za obez vazdu6avane

        Коментар


          #19
          При мен проблема се оказа повреда във водната помпа.Отначало се губеше по малко антифриз и нямаше петана ,ама после си потече както трябва. :D
          Пунто 1.1 55 SX,4/5 врати,98г.

          Коментар


            #20
            И нашият майстор първо се осъмни във водната помпа, но се оказа гарнитура и някаква тапа ли незнам какво точно. Днес мъжа ми ще мине покрай него да вземе частите за да мине да ги купи утре и да се оправи. Благодаря на всички.

            Коментар


              #21
              ravi написа:
              И нашият майстор първо се осъмни във водната помпа, но се оказа гарнитура и някаква тапа ли незнам какво точно. Днес мъжа ми ще мине покрай него да вземе частите за да мине да ги купи утре и да се оправи. Благодаря на всички.
              гарнитура каква?сигурно са тапите на блока на двигателя - по-добре ги смени всичките - струват по левче...п.п. има 1 голяма тапа - май 5 см. диаметър беше под съеденителя - може и тя да е заминала...
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #22
                Ако главата е спукана се губи антифриз на мене ми се губеше от радиатора ама по малко и сложих едно не знам как му беше името слага се една две лъжици и запушва дупки ако има
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #23
                  Не мога да отговоря каква точно гарнитура и коя тапа. Ще разпитам и тогава ще пиша.

                  Коментар


                    #24
                    Гарнитурата така и не я разбрах от къде е точно, но тапата е като капачка от кутия Нес кафе :D

                    Коментар


                      #25
                      Гарнитурата така и не я разбрах от къде е точно, но тапата е като капачка от кутия Нес кафе :D

                      Коментар


                        #26
                        ravi написа:
                        Гарнитурата така и не я разбрах от къде е точно, но тапата е като капачка от кутия Нес кафе :D
                        ако е голяма колкото капачката на кутия от нес кафе - значи е тая под съеденителя...
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #27
                          Да, толкова е голяма а и видът и е като на кутия от нес кафе затова така го описах.Има малка дупчица на нея Надявам се довечера колата да е пред нас.

                          Коментар


                            #28
                            Искам да кажа едно МНОГО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ но donnna за схемата за подмяна на радиаторчето на парното.Вчера с нейна помощ радиаторчето беше подменено и сега вече парното работи.Имам още 1 въпрос - случвало ли му се е на някой при закупуване на нова част да се окаже дефектна и имат ли изобщо някава гаранция частите?Пазя си касовата бележка.

                            Коментар

                            Working...
                            X