Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем голям с пунто 1.8 хгт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем голям с пунто 1.8 хгт

    здравеите колеги имам проблем с моито пунто 3 пати вече свалям скоросната кутия и вадя малки парченца метал изчиствам ги и след 1/2 седмици пак не мога да включа 4та скорост и незнам от каде идват /пунтото е 1.8 хгт 2000 година/и малко ми похарчва повечко масло ако може някои да ми помогне предварително му благодаря сърдечно
    1.8 HGT пътен бегач

    #2
    От къде ти похарчва масло ? Двигатела ли го гори или се губи от скоростната кутия защото проблема ти май е като моя
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      Re: проблем голям с пунто 1.8 хгт

      punto240 написа:
      здравеите колеги имам проблем с моито пунто 3 пати вече свалям скоросната кутия и вадя малки парченца метал изчиствам ги и след 1/2 седмици пак не мога да включа 4та скорост и незнам от каде идват /пунтото е 1.8 хгт 2000 година/и малко ми похарчва повечко масло ако може някои да ми помогне предварително му благодаря сърдечно
      Просто всеки се оплаква от скоростна кутия на Пунто...а при 1,2 и задна проблеми имаш ли?!?
      leave something of the happiness you bring

      Коментар


        #4
        ре

        гори годвигателя 2 литра за 2000 км да 1и2 задна по рядко дали ако сменя скоросната кутия ще се мирна че вече почна да ми дотяга
        1.8 HGT пътен бегач

        Коментар


          #5
          Re: ре

          punto240 написа:
          гори годвигателя 2 литра за 2000 км да 1и2 задна по рядко дали ако сменя скоросната кутия ще се мирна че вече почна да ми дотяга
          Тва е сериозно количество масло..за 2000 км....Не е нормално.
          Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
          KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
          Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

          Коментар


            #6
            Re: ре

            punto240 написа:
            гори годвигателя 2 литра за 2000 км да 1и2 задна по рядко дали ако сменя скоросната кутия ще се мирна че вече почна да ми дотяга ----------------------------1.8 HGT пътен бегач
            Колега май бягай от тая кола.
            FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

            Коментар

            Working...
            X