Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с оборотите!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с оборотите!

    Здрвейте! Имам Fiat Marea 1.6 16V 1996g. имам следния проблем... понякога от самосебеси вдига оборотите от 900-1000(на място говорим) до 1500-2000-2500, че даже до 3 после самичка си ги връща като покарам малко може пак да се оправи или влоши след като запаля и изгася пак се оправя или влошава немога да разбера какво се случва??? Осещам че понякога в ниските обороти няма мощност все едно е удошена др. път пък няма пробелм върви като пушка. Казаха ми стъпково моторче но преди да купя да попитам дали може и заради друго да е например тва стъпково моторче да неполучава правилни данни от компютъра или нещо такова защото то наистина понякога като го извадя да го почистя неиска да се прибира и вади като давам на контакт смисъл върти но "пишката" стои на едно място. Колада се кара на Бензин!И още един въпрос ако лятото карам с вода вместо Антифриз можели да си прецакам водната помпа?
    Fiat Marea 1.6 16V

    #2
    колега относно пъвия ти въпрос за оборотите ... има доста теми исписани за стъпкови моторчета и ламбда сонди ... разрови се по форума и ще намериш отговора ....а колкото до водата, вместо антифриз ... не вярвам да има проблем ... досега не сам чул някой да се е оплакал че от вода му се е преебала водната помпа .... НО е желателно на есен да го смениш с антифриз за да си подготвен за зимата
    AUDI 1.8 20V TURBO
    ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      може и горивен трявопровод да имаш запушен и от време на време да не и стига гориво ... (имах такъв проблем с типото) успех
      Fiat Punto 1.4 gt turbo
      Ford Fiesta 1.3 new port

      Коментар

      Working...
      X