Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем С Фиат Брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем С Фиат Брава 1.6

    др. ЗНачи от мн скоро се появи 1н проблем.. Значи колата е на газ от 2 седмици.. преди 1 седмица както си карам в града и изведнъж се губят ниските обороти и педала отъва..Аз см натиснал до доле на 2ра и се движа с 20 км.. И се получава страннен звук като на тракктор тропа..и Така кат я изгася 15 мин и после запаля няма проблем. така ходих и до софиа и каде ли не минхах 600 км с тоя проблем. обача почна секи ден в града да ми се появвя. Смених свещите но се оказа че не е от него.Интересното в случая е че като карам на газ, лампата на инжекциона ми свети постоянни. и като префарля на бензин и пак продалжава да свети когато стане проблема.. И дори след малко каране със тоя проблем на бензин когато изчезне лампата на инжекциона от таблото Веднага колата се оправя...милля да ида на диагностика др седмица... вие какво мислите..благодаря предварително

    #2
    най вероятно имаш натрупани грешки в екуто затова свети лампата. емулатор имаш ли? трябжа да се върнеш при газаджиите да ти я оправят. мини и диагностика да се виде данеби да има нещо друго, но залагам на проблем от ГУ
    F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
    F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

    Коментар

    Working...
    X