Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.8 113hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.8 113hp

    Здравейте хора,Фиат Браво 1.8 113 коня110 хиляди км1997гтази кола съм я пазарил за 2000 лева и ще я взема до месец.Пиша в форума защото съм много зле колите от техническа страна.Интересува ме главно подръжката й, какво да подготвя и какви са вашите мнения.Извинете ме, ако съм сгрешил раздела, търсих, мислих, прецених, че този е правилния, но все пак...Лек ден и бираК.

    #2
    Ето тук можеш да правиш справки за цените на частите http://www.axm-auto.com/index2.php?brand=5&model=23 Като начало зависи какво има сменяно по колата, но в повечето случаи трябва ангренаж да се смени, масло не по гъсто от 10w40, филтри. Абе поддръжка като на нормална кола.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Колега виж тук... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=45374
      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

      Коментар


        #4
        Колега .. ако ще взимаш браво 1.8 за 2000 лв. ОБЕЗАТЕЛНО мини през сервиз да видят хората как стоят нещатата с колата. Доста ниска, примамлива и офертна цена за такъв тип кола. Ако беше изтормозена 1.4 12в разбирам.... но 1.8 се харчи на други пари.
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар


          #5
          Re: Fiat Bravo 1.8 113hp

          toreore написа:
          ...Фиат Браво 1.8 113 коня110 хиляди км1997г... за 2000 лева ..К.
          по-вероятно е 210 000 .... ако не и повече. и то за тез пари

          Коментар


            #6
            nonamecrew написа:
            Колега .. ако ще взимаш браво 1.8 за 2000 лв. ОБЕЗАТЕЛНО мини през сервиз да видят хората как стоят нещатата с колата. Доста ниска, примамлива и офертна цена за такъв тип кола. Ако беше изтормозена 1.4 12в разбирам.... но 1.8 се харчи на други пари.
            Колега това че този мотор е доста по-слаб от вашия не означава директно че е изтормозен, все пак си има мотори за "ръчкане" и такива просто за шофиране.Това че му се носи слава за износване на вала са градски легенди ако мотора е бил поддържан добре.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              batproho написа:
              nonamecrew написа:
              Колега .. ако ще взимаш браво 1.8 за 2000 лв. ОБЕЗАТЕЛНО мини през сервиз да видят хората как стоят нещатата с колата. Доста ниска, примамлива и офертна цена за такъв тип кола. Ако беше изтормозена 1.4 12в разбирам.... но 1.8 се харчи на други пари.
              Колега това че този мотор е доста по-слаб от вашия не означава директно че е изтормозен, все пак си има мотори за "ръчкане" и такива просто за шофиране.Това че му се носи слава за износване на вала са градски легенди ако мотора е бил поддържан добре.
              Колега много зависи от задкормилното устроиство...както може 1.4 да е сдухано така и 1.8 може да е сдало багажа.....Ако е било е ръцете на някои с тежък крак.... Хората са прави да се съмняват,защото и според мен цената е доста под пазарната....няма логика джамбаз да я даде толкова ако е карана и поддържана добре.Нищо не пречи да се погледне мотора,зада няма главоболия след закуването на въпросния автомобил.Успех
              Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
              KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
              Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

              Коментар


                #8
                Здравейте всички ! Първо искам да се извиня на колегата, че ползвам неговата тема, но за такъв въпрос сметнах, че не е нужна нова.Предстои ми купуването на Bravo GT 1.8 113 коня, харесах си един екземпляр 98г. от автокъща, черен, на външен вид много запазен, има лети джанти. Обявената цена му е 2900 лева, смятам че до 2600 ще я свалят. А иначе ще ходя с мой познат, който работи в автосервиз да я гледаме, ама това не е гаранция, че след 1 седмица няма да брактиса двигателя. Та въпроса ми е според вас 2600 лева реална цена ли е за такъв автомобил или има нещо гнило ?

                Коментар


                  #9
                  super8 написа:
                  Здравейте всички ! Първо искам да се извиня на колегата, че ползвам неговата тема, но за такъв въпрос сметнах, че не е нужна нова.Предстои ми купуването на Bravo GT 1.8 113 коня, харесах си един екземпляр 98г. от автокъща, черен, на външен вид много запазен, има лети джанти. Обявената цена му е 2900 лева, смятам че до 2600 ще я свалят. А иначе ще ходя с мой познат, който работи в автосервиз да я гледаме, ама това не е гаранция, че след 1 седмица няма да брактиса двигателя. Та въпроса ми е според вас 2600 лева реална цена ли е за такъв автомобил или има нещо гнило ?
                  и за 3500 може да ти продадат изтърбушена кочина - цената не е критерий при новия внос.

                  Коментар


                    #10
                    хаиде хаиде толкова си вървят 1.8-ците знаете ли колко трудно се продават коли в днешно време ? аз моята ще си я карам още 4-5 години шото като гледам колко са се обезценили Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 няма смисъл да я продавам въобще !
                    Bravo GT 1.8

                    Коментар


                      #11
                      ?

                      здравейте колеги искам да си купя фиат браво 1.8 113к.с. но на място работи като дизел иначе върви ако някой знае нещо моля пишете.Благодаря предваритвелно

                      Коментар


                        #12
                        ре

                        super8 написа:
                        Здравейте всички ! Първо искам да се извиня на колегата, че ползвам неговата тема, но за такъв въпрос сметнах, че не е нужна нова.Предстои ми купуването на Bravo GT 1.8 113 коня, харесах си един екземпляр 98г. от автокъща, черен, на външен вид много запазен, има лети джанти. Обявената цена му е 2900 лева, смятам че до 2600 ще я свалят. А иначе ще ходя с мой познат, който работи в автосервиз да я гледаме, ама това не е гаранция, че след 1 седмица няма да брактиса двигателя. Та въпроса ми е според вас 2600 лева реална цена ли е за такъв автомобил или има нещо гнило ?
                        няма нищо гнило коляга, няма. Така си вървят колиците. Аз моята Мареа комби я зех за 2500лв като ми я докараха и без пари от с.Труд до Габрово :D И смея да твърдя, че за цената си и за това,че е карана в Италия е в изключително добро състояние като масло, филтри, ремъци и ролки мога да гарантирам че не бяха на повече от 1000км, дори и по-малко смея да твърдя. Така че който търси - намира сгодни колици, но нали знаеш че всичко си е и до късмет.
                        Мареа 1,6 16V

                        Коментар


                          #13
                          Re: ?

                          swindler__ написа:
                          здравейте колеги искам да си купя фиат браво 1.8 113к.с. но на място работи като дизел иначе върви ако някой знае нещо моля пишете.Благодаря предваритвелно
                          Тракат му повдигачите. Често срещано е при този модел. Не е нормално, но не е и страшно. Аз карам така вече 60 000 км., не се е влошило.

                          Коментар


                            #14
                            ?

                            На мен не ми прозвуча като повдигачи ай ми казаха че италиянските коли патели с вариатор

                            Коментар


                              #15
                              Тази няма вариатор

                              Коментар

                              Working...
                              X