Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигателят вие като прахосмукачка при палене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз го имам същия проблем обаче като навали дъжд както казаха по нагоре !! ОБАЧЕ тая сутрин паля ,пак го имаше тоя звук понеже валя вечерта ама не спря !! покарах я 30-мин. обаче пак си вие !! Да се надяваме че е от водата

    Коментар


      #17
      Колега, провери от коя страна на мотора се чува. Ако може да запишеш клип със звък ще е оше по-добре ...
      Fiat Marea 1.8 16V ELX

      Коментар


        #18
        tedynaidenov написа:
        Колега, провери от коя страна на мотора се чува. Ако може да запишеш клип със звък ще е оше по-добре ...
        Да ти кажа не вярвам да се чуе много добре,защото телефона ми не е много хубав но,ще се пробвам все пак Ако се отнасяш до мен изобщо де !

        Коментар


          #19
          Колега при мен беше подобно положението,оказа се лагерче на динамото(алтернатор).Първоначално взе да шуми,после да свири.Отначало по малко,в последствие като фуражомелка.Динамото се сваля за минути,лагрчетата са едноцифрена сума в лева(или две цифри в ст. зависи) Разглобяването на динамото е малко странно,обаче.Весели Празници

          Коментар


            #20
            ПУСКАЙ СИ РАДИОТО И НЯМА ДА ТРАКА :P :P :D :D :D
            мойта баба Яга
            (_-_)______////_______(_х_)
            http://vbox7.com/play:9363206a

            Коментар


              #21
              stefkolev написа:
              Колега при мен беше подобно положението,оказа се лагерче на динамото(алтернатор).Първоначално взе да шуми,после да свири.Отначало по малко,в последствие като фуражомелка.Динамото се сваля за минути,лагрчетата са едноцифрена сума в лева(или две цифри в ст. зависи) Разглобяването на динамото е малко странно,обаче.Весели Празници
              В Обедната почивка ще го снимам и ще ти маркирам от къде идва звука !

              Коментар


                #22
                stefkolev написа:
                Колега при мен беше подобно положението,оказа се лагерче на динамото(алтернатор).Първоначално взе да шуми,после да свири.Отначало по малко,в последствие като фуражомелка.Динамото се сваля за минути,лагрчетата са едноцифрена сума в лева(или две цифри в ст. зависи) Разглобяването на динамото е малко странно,обаче.Весели Празници
                Отидох при доктора и се оказа същото като тебе.Лагерче на динамото около 20 кинта струва ,само че го оставих за след празниците

                Коментар


                  #23
                  Еми излъгал съм те малко в цената сорка И още нещо,на едното лагерче има пластмасова черупка,не е лошо и тя да се смени(ако намериш).

                  Коментар

                  Working...
                  X