Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик Браво 1.8 1996г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатик Браво 1.8 1996г

    Здравейте колеги. Климатика ми е зареден с фреон .. компресора бачка но изключва ... къде да търся проблема?
    Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
    Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
    Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
    Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

    #2
    В сервиз за климатици
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      С подобен проблем, при мен се оказа реле в металната кутийка пред акумолатора
      FIAT Marea ex
      FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
      Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

      Коментар


        #4
        Колега отпред в кутийката имам две релета и два бушона.. Има място за още едно реле което сякаш не е поставено . има си жици има си сичко реле липсва.. Дали и при теб е така и в такъв случай това не ме барка .. и мястото трябва да баде свободо или ти имаш такова а моето е хванало крачка по трасето...
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар


          #5
          И при мен е така. Само че аз имам 3 релета, 2 бушона 10А и празно място за реле с 20А бушон
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            #6
            и аз имах саштия проблем и ко се оказа ништо отидах на сервиз и там го накараха да тръгне принодително и няколко пъти тка и се оправи казаха ми че заштото зимата нали нее пускан и му трябва разработка тва е но саштия проблем имах и аз а другата вероятност е датчика за жаншната температура дет е под дясното странично огледало

            Коментар


              #7
              /

              брачеде според мен мойе да е презареден климатика и пресостата за високото налягане да го искличва не сам много вешт в авто климатиците но това е моето мнение.

              Коментар


                #8
                климатик или "автоматичен климатик" имаш?Ако е второто във форума има тема как да направиш сам диагностика.Предполагам, че ще помогне.

                Коментар

                Working...
                X