Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпорс за смяна да двигател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпорс за смяна да двигател

    Здравейте , искам да попоитам дали мога да сменя двигателя на Фиат Брава 1.8 16 V 113 k.c. с двигател на Фиат Купе 1.8 16V 136 k.c Инетересуваме дали вичко ще стане електроника , дали ще стане на всичко в купето и т.н

    #2
    Ами колега мисля че единственно скоростната кутия може да изиграе роля в тази "трансплантация". Иначе почти са сходни по-между си самите двигатели . Но нека и другите колеги кажат мнението си .
    Уважавам тези,които ме уважават!
    Clube do Marea!

    Коментар


      #3
      Трябва да се смени софтуера на твоя компютър, защото на Купето двигателя е с Вариатор. За другите неща не мога да изкажа мнение.

      Коментар


        #4
        Колега по-лесно е да сложиш само глава от купе с валовете и вариатора и да ти сложат софт от купе зада бъде оправляван този двигател... но се замисли и потарси дали може да се сложи глава от алфа 146/145 1.8 .. Конете ще станат малко повече а звука още повече... но не съм много сигурен дали става на 100% за главата на купето тя си заспива...
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар


          #5
          Благодаря ви много колеги! Ако някой друг има мнение по въпроса нека го изкаже и той

          Коментар


            #6
            искам да попитам някой продава ли двигател за фиат браво 1.8 16v тел. 0896759298 или пишете тук. благодаря

            Коментар

            Working...
            X