Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигателя ми прекъсва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    кабелите ги сменяйте със свещите заедно. тесла са качествени и сравнително евтини. след смяна на тия неща- почистване и проверка на буксите на управляващото на бобините и ако няма ефект,тогава тях ги сменяте.заварки на ауспусите не се правят щото се разлагат отвътре навън- нарушава се покритието на тръбата.

    Коментар


      #17
      Погледни си датчика на коляновия вал ....
      Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

      Коментар


        #18
        Съвсем същия проблем имах и аз....оказа се запушен катализатор....от там се повишава топлината на ламбдата и тя дава грешка което води до неравномерната работа на двигателя и никаквата мощност
        Powered by Emzo

        Коментар


          #19
          Здравейте и от мен и аз като вас ама за моя радост се управих иначе преди това смених свещи , кабели и то мноо скъпи , бобина, и спря да го прави за 1 месец и сле това пак почна, Оказа се накрая захранващия кабел на бубината, и сага вече 6 месеца пу да не мии е уроки си варви колата.

          Коментар


            #20
            Същия проблем имам и аз-Брава 1.6 16в.Колата не палеше,смених свещите и запали,не гасне,но мощноста е малка и само на трети цилиндър хвърля по малко ток от колкото на другите,това нормално ли е или трябва да хвърля повече ток?В по предишен постинг прочетох че може да няма мощност заради запушено гърне,защото като подавам газ се чува някакво пукане от ауспуха,нещо като все едно е запушено.Дано е това и да се размина с по малко,че вече не ми се хвърлят средства за тоя скапан фиат,до ся съм го ремонтирал 100 пъти ,златна ми излезе колата Скапани италиянски к*рви...това мога да кажа колеги

            Коментар


              #21
              Значи много е вероятно това да са свещи защото каза, че като покараш и се оправя а свещи ако са заминала така става пробвай със смяна на свещи от някой твой приятел и пиши какво е станало
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар

              Working...
              X