Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с браво 1.8 моля помагайте

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с браво 1.8 моля помагайте

    Значи както си карам ми светва лампата на маслото ,не прегива а си свети постоянно,спрях вдигнах капака отворих капачката на клапаните и валовете бяха сухи,проверих мярката на маслото и е на нормално долях за всеки случай но проблема си остана сащия,след това проверих масления фитар да не се е запу6ил сложих и нов филтар и пак лампата си свети,моля кажете вазможни причини да не качва масло според мен е маслената помпа,моля някой по наясно да обясни вазможния проблем,маслото е на около 3000км.Благодаря ви предварително.
    Fiat Bravo 16VT Project

    #2
    Еми маслена помпа най-вероятно и не я карай така голяма беля ще стане.
    Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

    Коментар


      #3
      никой ли неможе да ми обясни как се сваля малсенатапомпа
      Fiat Bravo 16VT Project

      Коментар


        #4
        Ами щом не знаеш къде се намира маслената помпа, по-добре иди на сервиз.
        FIAT PUNTO 1.7 TD
        CITROEN XSARA 1.8 16V VTS EXCLUSIVE

        Коментар


          #5
          Diavollo написа:
          никой ли неможе да ми обясни как се сваля малсенатапомпа
          сваля се МНОГО трудно ... май през картера беше за моделащом питаш как става - определено имаш нужда от сервиз!! и НЕ карай така - с развалена помпа !!п.с. мога да те пратя до добър сервиз в Пд, НО как ще я докараш до тука?трябва колесар или да се тегли ... питай колегите от Пз - да ти препоръчат СВЕСТЕН сервиз

          Коментар


            #6
            u_bo кажи поне къде е сервиза. Качествено ли работят?
            Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
            Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
            FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
            Powered by Total & Fobos LPG

            Коментар


              #7
              п

              притвоята кола мслената помпа се задвижва деректно от коляновия вал.за смяната се маха картера и ангренажния ремък добре е там кадето щеяправят даимат пети за зацепването на ремъка вазможное даима проблем със смукатела също е добре преди разглобяване дасе премери налягането на маслото може дасисе заблодил че валовите са сухи.
              тел.0897943620

              Коментар


                #8
                проблема е решен нова маслена помпа,основни и биелни лагери и сега сичко е ок.благодаря ви много за мненията относно проблема ми :P
                Fiat Bravo 16VT Project

                Коментар


                  #9
                  Diavollo написа:
                  проблема е решен нова маслена помпа,основни и биелни лагери и сега сичко е ок.благодаря ви много за мненията относно проблема ми :P
                  Сподели колко пари е излезнало като части и труд!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    като цена немога да ви кажа защото колата няма да се ремонтира,причината е че се оказа заминал колянов вал,повдигачи на клапани и сигурно буталата са заминали но още не е разглобен и не се знае с точност още какво ще изкочи сега си тарса друг двигател 1.8 или 2.0 защото моя няма смисал да се ремонтира
                    Fiat Bravo 16VT Project

                    Коментар


                      #11
                      нека някой наясно да каже дали пасват скоростите и поулоските от браво 1.8 на 2.0 и дали може да се кара с електрониката от 1.8 двигателя
                      Fiat Bravo 16VT Project

                      Коментар


                        #12
                        н

                        неможеш да сложиш 2000 защото електпониката както и компютара 100% не стоват.
                        тел.0897943620

                        Коментар


                          #13
                          а скоростите и поулоските стават ли?
                          Fiat Bravo 16VT Project

                          Коментар


                            #14
                            с

                            мисля че нестават нонесам 100% сигорен
                            тел.0897943620

                            Коментар


                              #15
                              колко струва двигател 1,8, който може да се ползва?
                              Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                              Коментар

                              Working...
                              X