Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

свири на ниски обороти след запалване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    свири на ниски обороти след запалване

    След запалване започна да ми свири нещо, но само на никси обороти. След като поработи 1 мин и всичко спира. Няма значение дали е загряла или не. Някой лагер ли да е?
    Браво 1,4

    #2
    Може и от някой ремък ! Провери и това!

    Коментар


      #3
      При мен го имаше това като явление.Оказа се ролка на ангренаж
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Слав написа:
        При мен го имаше това като явление.Оказа се ролка на ангренаж
        Там шега не бива че при тези ангренажи много рев после
        Subaru B9 tribeca 3.0
        Peugeot 307 04
        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
        Fiat Brava 1.6 16V 103

        Коментар


          #5
          Ремака на динамото.Докато зареди акомулатора.Или хидравликата докато вдигне масло.За друго не се сещам провери си ремаците и ако не е от тях виж как е маслото в хидравлика и наи добре го смени.И дано да се оправи проблема.

          Коментар


            #6
            лагер на алтернатор /динамо/ ма провери си ги е 2та не само кат мен парвия близо до шайбата който понася най-мн.натоварв.М/е и др.да е.Какъв мотор и кола.

            Коментар


              #7
              ясно е че е по ремъците,почни от ангренажния и си провери ролката първо,после на динамото и помпата,успех
              Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

              Коментар


                #8
                Мерси много! Фиат Браво е количката 1,4
                Браво 1,4

                Коментар


                  #9
                  уха ... започна много да свири и се появиха още симптоми. засилва се като въртя волана .. а също и като пусна светлините и почнат да точат ток ... ангренажен ремък ли ще да е?
                  Браво 1,4

                  Коментар


                    #10
                    мойта малко присвирваше и кат дигне волтажа от динамото кат си стигне 12в и спира да свири и придръпва мотора,засилва се.Тва прави ли го спира ли да свири някой път.

                    Коментар


                      #11
                      ами спира почти като изключа всичко, което черпи ток и не въртя волана и вдигна оборотите. иначе вече стабилно си просвирва постояноо ...
                      Браво 1,4

                      Коментар


                        #12
                        набира ми насечено на първа ... като придърпване ... и няма мощност горката ... бавно изтегля на 1ва ....
                        Браво 1,4

                        Коментар


                          #13
                          Стана много шибана работата. Вчера един пич ми пръсна нещо на ремъка ... спря да свири за момент ... оказа се нещо от ролките и днес докато карам ми ролките изхвърлиха ремъка ... прокъсан, а вчера беше добре. Купихме нов ремък ... едната ролка го изхвърля. Купих нова ролка ... 70 лв и пак същата работа ... изхвърля ремъка, добре че мога да върна ролката и няма да се вътря пари. Явно има нещо криво ... но как е станало не знам ... утре майсторите ще продължат да я бъзикат.
                          Браво 1,4

                          Коментар

                          Working...
                          X