Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От какво може да ми играят оборотите на колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    къде пръска с контактния спрей колега ?
    1.6 16v Abarth

    Коментар


      #17
      При мен също го имаше това лято, вдигаше до 3000 по някога даже, но се самооправи :D Не знам какво е било, не съм ремонтирал нищо.Особеното беше, че не я бях карал дълго време, само я припалвах през ден два.После сигурно месец ме е тормозила с високи обороти, но вече два месеца нямам проблеми с това, но и карам активно пак.

      Коментар


        #18
        fuoco написа:
        При мен също го имаше това лято, вдигаше до 3000 по някога даже, но се самооправи :D Не знам какво е било, не съм ремонтирал нищо.Особеното беше, че не я бях карал дълго време, само я припалвах през ден два.После сигурно месец ме е тормозила с високи обороти, но вече два месеца нямам проблеми с това, но и карам активно пак.
        И мойта се самооправи за 5 дена, минах към 500 километра за тия 5 дена, ама снощи се обади пак. И най-интересното е, че става само като я понапъна здраво(2 до 6000, 3-та до 6 хиляди и т.н )
        Браво 1.6 16v 1996
        Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

        Коментар


          #19
          Сега ново 20 - проблема с високите обороти изчезна, но сега се появи с проблем с ниски обороти - натисна ли съединителя в движение и като съм на скорост, оборотите падат като отсечени и колата директно гасне.Едвам дойдох до работа, карах на 4000 оборота да имам време да сменя скоростите и да подам газ.По светофарите гаснех естветвено....Добре че са само 4-5...
          Браво 1.6 16v 1996
          Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

          Коментар


            #20
            Стъпково моторче, 10 лева за почистване и сега е ок. Пича ми каза, че може да прави проблеми дори и на скорост, не само на свободна.
            Браво 1.6 16v 1996
            Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

            Коментар

            Working...
            X