Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво - странни проблеми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво - странни проблеми

    Колеги имам няколко проблема с наскоро закупеното ми браво колата е 1.6 100к 2000 год на 110 000 км . При палене забелязах че държи 1500-1600 оборота на място поне 5 мин. след което се нормализират до около 850-900 незнам дали е нормално това затова питам . Друго което мн ме притеснява е че мн често се случва да не ми показва километрите които изминавам дори понякога прозорчето седи празно не показва и изминатите километри на автомобила след около 10-15 мин се оправя и показва всичко , понякога ми работи само обортомера а километража не мърда . Искам да попитам сериозни ли са проблемите и има ли за какво да се притеснявам . Благодаря предварително

    #2
    По първия проблем с оборотите - това е напълно нормално да ти държи 1500об като е още студена колата. Вече като след 5мин паднат на 900, загасиш и пак запалиш и отново са 1500, тогава не е нормално. Под прозорчето има крушка която е за подсветка, сигурно прави лош контакт. Преди 1-2 седмици смених всички крушки по таблото, работата е за 15-20мин, поразтърси се из форума ще видиш как става. А по третия проблем сигурно имаш лош контакт и ако сваляш таблото за смяна на крушка почисти и буксите и пръсни малко контактен спрей.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Благодаря за бързия отговор колега

      Коментар

      Working...
      X