Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiata не иска да запали моля помощ :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    каде се намира
    imam fiat bravo1.8 16v i iskam da go podsilq malko

    Коментар


      #32
      Обикновено е бод шофьорската седалка!
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #33
        кръгло около 5-6 см. диаметър и има нарисувана бензиноколонка...
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #34
          Re: кола

          kluchar написа:
          така е като глътне въздух понякога не подкачва въпреки че помпата работи и това е спасението с маркуч на изхода да се смукне и в едно шише /-маркуча да е прозрачен да се вижда какво става да не се нагълтате с бензин /тътре има едно клапанче и то прави проблем
          Значи да сложа маркуч, но къде? на кой от двата извода... на тоя дето връща бензина, или на този който качва бензин в двигателя... днес като махнах маркуча, потече бензин от попмата... (от този който качва бензин) помислих си, че бачка помпата, опитах да запля ама не иска ... после изтече малко бензин и спря... духнах през него, понеже един кумшия ми вика, че може да се е запушила от нещо, и за това да не бачка... духнах и потече бензин... как бих могъл да проверя дали наистина помпата работи, защото като си сложа пръста на единия отвор и дам на контакт и нито смуче нито духа ... ако почна да дършам бензин от помпата дали ще излезе бъздуха, който вероятно е смукнала? Опитах да дихна през маркуча, който идва от резервоара, ама той е все едно запишен с нещо... нито може да се дърпа, нито да се духа... ... днекса прерових целия калник за бензинов филтър и никъде не го намерих.... някой да знае къде е точно ?
          Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
          Punto. 1.2 16v. 86hp+

          Коментар


            #35
            Колега защо не разви единият маркуч който влиза направо във двигателя те са 2 от единия влиза а от другия излиза излишното гориво,помпата ти не работи постояно и моята се включва за околко 15-20 сек.и спира това е нормално.Развиваш маркуча един трябва да дава на контакт а ти да смучеш докато текне бензина,завиваш палиш и си готов.Досега на два пъти ми се е случвало първия път дадоха помпата на късо а втория както ти писах по горе.

            Коментар


              #36
              nai7 написа:
              Колега защо не разви единият маркуч който влиза направо във двигателя те са 2 от единия влиза а от другия излиза излишното гориво,помпата ти не работи постояно и моята се включва за околко 15-20 сек.и спира това е нормално.Развиваш маркуча един трябва да дава на контакт а ти да смучеш докато текне бензина,завиваш палиш и си готов.Досега на два пъти ми се е случвало първия път дадоха помпата на късо а втория както ти писах по горе.
              Колега къде точно се намират тези маркучи... щото аз отпред гледах те са 0928509345 пъркучи, и не знам кой от всичките е...Апък и моята помпа вкючи за около 3-4 сек и после загасне...иначе бучи там... ама май само бучи а не върши работа
              Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
              Punto. 1.2 16v. 86hp+

              Коментар


                #37
                fast_ghost написа:
                nai7 написа:
                Колега защо не разви единият маркуч който влиза направо във двигателя те са 2 от единия влиза а от другия излиза излишното гориво,помпата ти не работи постояно и моята се включва за околко 15-20 сек.и спира това е нормално.Развиваш маркуча един трябва да дава на контакт а ти да смучеш докато текне бензина,завиваш палиш и си готов.Досега на два пъти ми се е случвало първия път дадоха помпата на късо а втория както ти писах по горе.
                Колега къде точно се намират тези маркучи... щото аз отпред гледах те са 0928509345 пъркучи, и не знам кой от всичките е...Апък и моята помпа вкючи за около 3-4 сек и после загасне...иначе бучи там... ама май само бучи а не върши работа
                Така трябва да си е помпата тя ако е заминала няма въобще да се включи,при мен маркучите са като застана срещу колата във ляво но колата ми е Фиат Брава.Маркучите са два един до друг не са много дълги около 20-30 см са,

                Коментар


                  #38
                  nai7 написа:
                  fast_ghost написа:
                  nai7 написа:
                  Колега защо не разви единият маркуч който влиза направо във двигателя те са 2 от единия влиза а от другия излиза излишното гориво,помпата ти не работи постояно и моята се включва за околко 15-20 сек.и спира това е нормално.Развиваш маркуча един трябва да дава на контакт а ти да смучеш докато текне бензина,завиваш палиш и си готов.Досега на два пъти ми се е случвало първия път дадоха помпата на късо а втория както ти писах по горе.
                  Колега къде точно се намират тези маркучи... щото аз отпред гледах те са 0928509345 пъркучи, и не знам кой от всичките е...Апък и моята помпа вкючи за около 3-4 сек и после загасне...иначе бучи там... ама май само бучи а не върши работа
                  Така трябва да си е помпата тя ако е заминала няма въобще да се включи,при мен маркучите са като застана срещу колата във ляво но колата ми е Фиат Брава.Маркучите са два един до друг не са много дълги около 20-30 см са,
                  ахам... ясно, ще опитам да вида какво ще се получи, но едва ли ще проработи... явно е помпата... щом си слагам пръста там давам на контакт и не иска да ми засмуче поне и малко пръста...
                  Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                  Punto. 1.2 16v. 86hp+

                  Коментар


                    #39
                    Не ми се вярва да е заминала помпата,първия път когато ми се случи много въртях и я дърпахме но помпата не изгоря.Тогава обаче ми я дадоха на късо бензина бликана и се оправи,този път обаче жената даваше на контакт а аз смучех трябваше да е обратното тя да смуче ама не иска,текна бензина завих маркуча няколко пъти давах на контакт да качи и врътнах оооо чудо запали.Това ми се случи преди 3 седмици

                    Коментар


                      #40
                      donnna написа:
                      кръгло около 5-6 см. диаметър и има нарисувана бензиноколонка...
                      namerih go edno gumeno no ne moga da go natisna
                      imam fiat bravo1.8 16v i iskam da go podsilq malko

                      Коментар


                        #41
                        svalih si haynes krai na baprosite
                        imam fiat bravo1.8 16v i iskam da go podsilq malko

                        Коментар


                          #42
                          филтърчето е едно цилиндрично такова, като голям кондензатор от едновремешните...за да стигнеш до маркучите отпред трябва да свалиш въздушния филтър - на 2 шпилки с гайка е... като застанеш отпред колата маркуча отдясно е този дето идва от резервоара... успех! дано съм помогнал!аз залагам на бензинов филтър. иди си купи един и по вида и формата му ще разбереш кое е. отстрани е на едни щуцерчета и е хванат със щипки...п.п. абе вие ракия нямате ли, че бензин сте тръгнали да пиете
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар

                          Working...
                          X