Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разреждане на маслото с бензин!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разреждане на маслото с бензин!!!

    браво 1.6 16v 103кс,разреждами маслото с бензин,ако някои знае защо нека сподели,колата е с компресиа 13,казаха ми че не е от това,инжекторите са нови,щото предишните бяха за смяна,ако някои знае нещо да пише моля!!!!

    #2
    Re: разреждане на маслото с бензин!!!

    bravo 16vsx написа:
    браво 1.6 16v 103кс,разреждами маслото с бензин,ако някои знае защо нека сподели,колата е с компресиа 13,казаха ми че не е от това,инжекторите са нови,щото предишните бяха за смяна,ако някои знае нещо да пише моля!!!!
    Дави ли се сутрин?
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      възможно е проблем в ламбда сонда илиЕКУ

      Коментар


        #4
        ами не,сутрин си пали нормално,но като трагнеш и подадеш повече газ,не изтргля както трябва,казаха ми че може да е от датчика за количеството на горивото,демек че пуска повече и не може да го изгори,и от там отивало в маслото!

        Коментар


          #5
          bravo 16vsx написа:
          ами не,сутрин си пали нормално,но като трагнеш и подадеш повече газ,не изтргля както трябва,казаха ми че може да е от датчика за количеството на горивото,демек че пуска повече и не може да го изгори,и от там отивало в маслото!
          сега остава и да ги питаш КЪДЕ е този датчик за количеството на горивото подсказвам - писах ти за него в предишния ми пост

          Коментар


            #6
            Бензина в маслото няма да го пресече и ще се разкара от там сам сравнително бързо, но му качва нивото и ще избие от някъде, което е вече неприятно.Какви инжектори сложи - марка и с колко дупчици за впръскване са? На каква цена?
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #7
              Ами инжекторите са на магнет марелли,с по 4 дупчици са,за парите не сам запомнил,порачахме ги от софиа по интернет,освен да ида в авто центара на фиат тук в хасково имаме да проверят ламбда сондата и датчика както ти казваш,пак там ще кажат вече какво е,щях да те питам за компресията 13 добра ли е!

              Коментар


                #8
                Ако не се лъжа около 10 трябва да е. Сериозно ли си взел 4 нови инжектора Магнети Марели? По груба сметка дават към 700... Дано поне са оригинал.
                The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                Коментар

                Working...
                X