Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пали по- трудно след смяна на бензинова помпа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пали по- трудно след смяна на бензинова помпа

    Здравейте.Реших проблема с изгасването на колата по време на движение.Оказа се бензинова помпа.Старата беше Walbro и новата пак такава марка ми сложиха от Бош сервиз с една година гаранция-190 лв (помпата без труда).Сега колата вече не гасне и си върви перфектно, но ми прави впечатление следното нещо.При старата помпа чувах едно кратко и отсечено бззззззззззз,като я дам на контакт,а новата издава някакъв странен звук и е съпроводен с леко бълбукане.Промени се и времето на запалване-със старата помапа дори и в последните си дни колата палеше за отрицателно време и в най-големите студове,а сега две три секунди си върти стартера и чак тогава пали.Това нормално ли е!фиат браво 1.6/96/103
    фиат браво sx 1.6/16в/96

    #2
    Ако не се лъжа има 2 модела - 3 и 3,5 бара. Вероятно са ти сложили по-слабия модел и затова. Тези 190лв. без труда за цялата ’кошница’ или само помпичката? Аз лично имах едни премеждия със смяната на самата ел. помпа с нова, дето излезе дефектна(по спомен към 90лв. струваше). Накрая си взех комплекта от морга за 50лв. и си карам с нея.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар

    Working...
    X