Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ангренаж на Мареа 2.0 20V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ангренаж на Мареа 2.0 20V

    Колеги някой успял ли е да смени ангренажен ремък на този мотор както си е на мястото. По книга би трябвало двигателя да се извади. Според други би могло при достатъчна сръчност и повдигане максимално на двигателя от страна на ремъка да стане и така. Пропускам подробностите какво трябва да се освободи за да се повдигне мотора.Ако няко е успял моля споделете опит. Аз лично съм подменял на доста Ланчии Капа с този двигател, но там има повече място.
    Lancia Dedra 1.6 ie
    FIAT Marea 2.0 20V

    #2
    Re: Ангренаж на Мареа 2.0 20V

    gagamoto написа:
    Колеги някой успял ли е да смени ангренажен ремък на този мотор както си е на мястото. По книга би трябвало двигателя да се извади. Според други би могло при достатъчна сръчност и повдигане максимално на двигателя от страна на ремъка да стане и така. Пропускам подробностите какво трябва да се освободи за да се повдигне мотора.Ако няко е успял моля споделете опит. Аз лично съм подменял на доста Ланчии Капа с този двигател, но там има повече място.
    имаше хвалби във форума, че е правено.

    Коментар


      #3
      Ми ади де! :D Някой, който го е правил да сподели! Би било интересно за всички....предполагам :D
      Lancia Dedra 1.6 ie
      FIAT Marea 2.0 20V

      Коментар


        #4
        здравей, колега ,несъм монтиор но помагах за смяната на моя агренаж.Може дасе смени без дасе вади мотора.Откачасе горния тампон който прилича на биаледка ,откачасе и долния и мотора се подпира с крик.С него се вдига и мести максимално на страни и нещата с малко упоритост стават.
        fiat marea 2.0 20v,metanov ingekcion

        Коментар


          #5
          dimiturcheto написа:
          здравей, колега ,несъм монтиор но помагах за смяната на моя агренаж.Може дасе смени без дасе вади мотора.Откачасе горния тампон който прилича на биаледка ,откачасе и долния и мотора се подпира с крик.С него се вдига и мести максимално на страни и нещата с малко упоритост стават.
          Благодаря ти за отговора колега Аз обаче малко изпреварих събитията. Вчера запретнах ръкави и след малко размисъл извърших смяната на ангренажа горе долу така както и вие.А как се държи тази ламя с метановата инжекция?
          Lancia Dedra 1.6 ie
          FIAT Marea 2.0 20V

          Коментар


            #6
            изключително доволно. 6,5-7кг градско и около 5кг извън градско.Това добре ама кога ще пуснат газа и на каква цена ще е .......
            fiat marea 2.0 20v,metanov ingekcion

            Коментар

            Working...
            X