Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Информация за Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Информация за Пунто

    КОлеги,нов съм във форума-дадоха ми служебна кола Пунто 2003-та година,двигател 1,2 бензин 8 клапанов 60 к.с.Кажете как е като кола-като двигател,разход,подръжка.Благодаря ви.П.С.Баси и гърловината за наливане на течност за чистачки-по-малка е от гърлото на бутилка минерална вода 0,5 литра.Предварително благодаря.

    #2
    Колицата е супер. Баща ми има такова но 99-та г. Кара го от 3 години и е много доволен. дано и ти да си така :D
    FIAT Marea ex
    FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

    Коментар


      #3
      За първи път виждам човек,който да се интересува от разхода на служебна кола

      Коментар


        #4
        Да бе вярно сякаш ти ще и плащаш разходите.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Може пък все пак в заводите на Фиат да им е хрумнало да премерят дали накрайника на бензиноколонката ше влезе в гърловината ако не са се сетили лошо,ще трябва допълнителна фуния Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

          Коментар


            #6
            Малко не си дочел мнението на колегата, който се възмущава че е малка гърловината на резервоарчето за течност за чистачките, а не тази на резервоара за гориво.Иначе разхода по книга 7,3 градско на практика между 6 и 8л на 100км в зависимост от пътните условия.
            Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
            Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
            Fiat Punto II 1.2 8V 00'
            ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                колега нз ама с моита кола (като горе посечената) се видях в чудо извън градско ми излезна 4.2 ла градско си нямам на идея не съм засичал ,колата е инче супер върви абе направо приказка
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар


                  #9
                  todorshalev написа:
                  абе направо приказка
                  +1
                  Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
                  Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
                  Fiat Punto II 1.2 8V 00'
                  ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

                  Коментар


                    #10
                    Почти като на DAEWOO Tico(800 кубика,3 цилиндъра)разхода. Тикото даже междуградско е по-зле - 4.5 на сто

                    Коментар


                      #11
                      Пунтото е супер . Ще си доволен :D
                      FIAT Marea ex
                      FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                      Коментар


                        #12
                        благодаря за бързите отговори.Интересува ме как да си регулирам фаровете -много ниско светят и следователно-слабо.чак като включа на дълги и тогава осветяват нормално пътното платно.има ли някакви врътки на самия фар отзад за регулиране-опитах отвътре от купето,но не е достатъчно.

                        Коментар

                        Working...
                        X