Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номера на двигателя????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Номера на двигателя????

    Здравейте колеги,имам Фиат Браво от около 1 седмица и ми предстои минаване през КАТ и доколкото знам преди да ти приемат документите там се попълва една декларация с различните характеристики на колата включително и номера на двигателя.Понеже за първи път имам фиат и цялата ми документация е на испански незнам кое точно е номера на двигателя и дали изобщо го има.И ме интересува има ли някаква символика в първите букви на номера за всеки различен двигател както е при VW-ABD,AEE.........Колата е Фиат Браво 99 година,1.6SX 16v 103к.с. Ако някой е минавал скоро с такава кола пред КАТ да помага!
    Когато опел,форд и циганин ги мързи-нищо не е в състояние да ги накара да заработят!

    #2
    Какво ти пука ти не си длъжен да си знаеш къде се намира номера на двигателя ти те ще си го намерят, нали за това им плащаш и цоцат от данъците ни. По принцип се вади по вин, номера се намира на левия калник на тампона отгоре.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Миналата година регистрирах другата ми кола и в КАТ не приемаха документите без попълнена от собственика декларация в която се вписват някои данни на автомобила включително и номера на двигателя.Без тази декларация връщаха хората.Аз ВИН-а го имам в талона,за него нямам проблем,но незнам кое е номера на двигателя.За това ме интересува за това как изглежда номера на двигателя на Фиат Браво 1.6sx 16v за да търся нещо подобно и по моя.
      Когато опел,форд и циганин ги мързи-нищо не е в състояние да ги накара да заработят!

      Коментар


        #4
        При мен е 182А30000ХХХХХХ защото двигателя ми се води модел 182А3.000, а при теб предполагам ще е 182А40000ХХХХХХ
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Мерси Колега,при мене е написано така в талона:Tipo: 182Variante: 182AB1AAСигурно това е номера на двигателя. Иначе имам още един номер в талона дето пише : FIA0071Q и не знам то какво е. Просто не пише.
          Когато опел,форд и циганин ги мързи-нищо не е в състояние да ги накара да заработят!

          Коментар


            #6
            Под термостата се намира номера на двигателя на самия блок.Номера се вижда само когато колата е на канал или подемник де факто само отдолу .Като намериш термостата ще се ориентираш
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              Ivo_87 написа:
              Иначе имам още един номер в талона дето пише : FIA0071Q и не знам то какво е.
              Бре, колега, ти направо у Формула 1 може да се пускаш :D
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар

              Working...
              X