Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за един датчик (Типо)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за един датчик (Типо)

    Днес бях решил да се разтъпча и да взема по някой подарък за момичето(Алфата) и момчето(Типото), ама момчето излезе калпазанин и дядо му Коледа ще го пропусне тая година. От 2-3 дена отново гърмим и кутията на филтъра тези дни ще преживее 4-то лепене. За сметка на това като причина забелязах яка цепка на задната страна на бобината (от еФтините ~ 150 лв нова ). Както и да е. Та, докато жизнерадостно си свалях алтернатора (точно днес реши да откаже зареждането), реших да сваля и кутията за поредното лепене и видях тоя датчик, с празна букса:http://www.snimka.bg/album.php?album...дващите 2 снимки са по-отблизо, да се види по-добре къде е завъртян. `Ми въпросът ми е: За къде е, к`во прави, за уред ли, за чий е? А, уредите ми бачкат всичките, макар и неточно, заради белите хартиени Спарко циферблати , дело на предишния тунингист. ...Момичето получи GTA 460 усилвателче, а момчето може само шутове да получи, ако продължава да се троши в това леко хладно време...
    AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
    AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

    #2
    Аз нямам такова нещо! Възможно е да е останал някой датчик за газовото, може би за температура?
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      Възможно е, като се има предвид, че буксата е нетипична за ФИАТ. Вече няма значение, така си остава. Днес смених, събрах и залепих, каквото беше се скапало и мръхтарчето е отново в движение .
      AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
      AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
      FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

      Коментар

      Working...
      X