Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремък - вече е оправен

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремък - вече е оправен

    Колеги предстои ми смяна на ангренажен ремък,та мисълта ми е някой може ли да ми каже къде да отида.Аз съм от Бургас но няма проблем да отида и по далечко само да го направят като хората и да ми ги сменят,а не да ми вземат новите и да оставя старите.

    #2
    Иди при hit-ko в ямбол както и днес по рано писах тои се занимава най-вече с италиански коли има магазин и преди даваше отстъпка за членовете на форума но ти си знаеш най-добре
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    Коментар


      #3
      Re: моля за съвет

      nai7 написа:
      Колеги предстои ми смяна на ангренажен ремък,та мисълта ми е някой може ли да ми каже къде да отида.Аз съм от Бургас но няма проблем да отида и по далечко само да го направят като хората и да ми ги сменят,а не да ми вземат новите и да оставя старите.
      www.axm-auto.com

      Коментар


        #4
        Аз ремъка съм го взел 100 лв със двете ролки,иначе от ахм-ауто вече съм пазарил носачи много са точни и остъпка ми направиха.Как мога да го намеря Хит-ко и най ме интересува за колко време се сменя.

        Коментар


          #5
          Ако искаш може да го направим в мизерния сервиз където аз си оправям колата! Ще отидем заедно, само да кажеш! За предпочитане е да си набавиш частите преди това, /примерно от магазина на Ив.Вазов/ за да не чакаме доставката от "Косер", че обикновено се бавят около 1/2 ден! Ако решиш, пиши, аз ще говоря с момчетата!
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

          Коментар


            #6
            la squadra azzurra написа:
            Ако искаш може да го направим в мизерния сервиз където аз си оправям колата! Ще отидем заедно, само да кажеш! За предпочитане е да си набавиш частите преди това, /примерно от магазина на Ив.Вазов/ за да не чакаме доставката от "Косер", че обикновено се бавят около 1/2 ден! Ако решиш, пиши, аз ще говоря с момчетата!
            Аз частите ги имам вчера шефа ми ги донесе.Можеш ли да ми кажеш за колко време ще го сменят и дали ще е както трябва понеже лятото сменях гарнитура на главата и майстора ми е дал 1 зъб по напред,и сега на ниските обороти направо гасне.

            Коментар


              #7
              Ремъка вече е сменен за което много благодаря на колегата la squadra azzurra насочи ме към правилните хора по точно ме заведе при тях.

              Коментар


                #8
                Честито! Сега остана и да върви колата Че с тея бири по рафтовете, работата винаги е много съмнителна Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                Коментар

                Working...
                X