Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тъпата крома не ще да пали да му се невиди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тъпата крома не ще да пали да му се невиди

    Хора искам да ви питам защо моята проклета крома не пали??????Вчера я запалих без проблем а днес като се опитвам-нищо.Затова пробвах да я паля на скорост ма пак не стана. заредих акумулатора и пробвах пак ама на...нищо не става.Дали е възможно да е превъртял ангренажа при паленето на скорост и да съм прецакал центровката или пък да е от електрониката(запалителната с-ма).Колата звучи така все едно всеки момент ще запали да я еваПредварително благодаря
    1989 Croma 2000 i.e

    #2
    Всеки момент да запали значи ли че се чува да припалва или или просто стартера си върти бързо? В първия случай вероятно имаш искра и липсва достатъчно гориво за студено палене, във втория трябва да искараш една от свешите, да и закачиш кабела и да я подпреш на двигателя. Някой докато върти стартера ти да гледаш дали има искра - голяма и синя. Това е само да се ориентираш къде е проблема, нататъка има много причини.
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      днес смених и свещите и дистрибуторната капачка на делкото ама не става и вече си мисля че е нещо от дебитомера на инжекцията щото май не пуска гориво.Дали съм прав???(между другото колата днес запали за около 3 секунди и пак угасна което ме кара да си мисля че най вероятно е проблем в електрониката(digiplex,дебитомер и други лайна)
      1989 Croma 2000 i.e

      Коментар


        #4
        А да.Свещите дават перфектна искра и изключвам да е от тях.Ако някой има случайно схема на digiplex 2 моля да я постне тук
        1989 Croma 2000 i.e

        Коментар

        Working...
        X