Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat 1.2 16V проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat 1.2 16V проблем

    НЕСКА СИ ПАТУВАМ И КОЛАТА ЗЕ ДА ГУБИ МОШНОСТ ДВИГАТЕЛЯТ ЗЕ ДА ТРЕСЕ СМЕНЕХ СВЕШТИТЕ И ПАК ТЕИ ВАЗМОЖНО ЛИ Е ДА Е ОДАРИЛА КЛАПАН ИЛИ Е НЕЩО ДРУГО ПОМАГАИТЕ?Спазвай правилата на форума.Писането с големи букви се приема като викане.Заглавието трябва да насочва за какво става на въпрос в темата."Модераторски екип на fiat-bg.org"

    #2
    При мен, проблемът беше от кабелите на свещите, единият беше свършил (по-точно нещо се беше прецакал в лулата) и колата бачкаше на 3 цилиндъра иии се държеше по гореописания начин.
    Fiat Bravo 80 16V

    Коментар


      #3
      сложих нови свещи и дава искра сека свещ но проблема е същия като чели 2 и 3 цилиндЪр не работят вазможно ли е да е счупило клапан или друго какво да пробвам?

      Коментар


        #4
        По скоро да е прогорял клапана но не и ударен ако не е прискочил ремака някой зъб или да имаш щупени всмукателни колектори и да поема повече въздох от колкото е необходим
        Subaru B9 tribeca 3.0
        Peugeot 307 04
        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
        Fiat Brava 1.6 16V 103

        Коментар


          #5
          Колега, Фиат 1.2 16V - ама какъв?
          Fiat Punto 1.1 6Speed

          Коментар


            #6
            браво? вЪзможно ли е да е от катализатора защото мириШе на нещо като на сЯра

            Коментар


              #7
              колега може да е и от запалителната бобина и колата ти да работи на 2-3 цилиндЪра

              Коментар


                #8
                Мда, може да ти е запушен катализатора, режи го продавай го и слагай резонансно гърне. Поне ще ти излезе без пари цялата процедура
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Че даже и може да изкараш някой лев+резонаторното гърне.Поразрови се във форума.На мен ми го смениха и ми даоха 50 лв отгоре.

                  Коментар


                    #10
                    май е от гарнитурата заЩото закачахме колата на компЮтар и не даде никакВи грешки, така мисля защото когато загрее на място няма парно, а като я форсирам има парно и мисля, че е от това даЙте мнение да я отварям ли

                    Коментар


                      #11
                      Ако е гарнИтурка щеше да ти надува най-малкото може да имаш вода в маслото или обратното да ти тече водата прз ауспуха колкото и смешно да ви се струва безмалко да си купя така един опел на който му сменях гарнитурата и се не му стигаше водата и после видях че отзад прави локвички
                      Subaru B9 tribeca 3.0
                      Peugeot 307 04
                      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                      Fiat Brava 1.6 16V 103

                      Коментар


                        #12
                        гарнитура е прегоряла е междо 2 и 3 цилиндЪр тЪкмо ша я слагам обЩо взето не сте в час

                        Коментар


                          #13
                          Аз го имах същия проблем само че 3-4 цилиндър,много внимавай когато я сглобяват да ти сложат ангренажния правилно,иначе ще се наложи пак да ходиш както ми се случи на мен.

                          Коментар


                            #14
                            що ко стана не вари ли

                            Коментар


                              #15
                              DANIO написа:
                              гарнитура е прегоряла е междо 2 и 3 цилиндЪр тЪкмо ша я слагам обЩо взето не сте в час
                              Каквито въпросите,такива и отговорите,колега!
                              Fiat Punto 1.1 6Speed

                              Коментар

                              Working...
                              X