Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли Фиат Пунто да се кара с оловен бензин?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може ли Фиат Пунто да се кара с оловен бензин?

    Здравйте искам да попитам имам Фиат Пунто 98 год,разбрах че бил с катализатор за бензинаи трябвало да се кара само с не оловен бензинДнес обаче сложих малко оловен можете ли да ми кажете дали ще се прецака ли двигатела ??Ако някои може да помогне БЛАГОДАРЯ

    #2
    Откъде го намери оловния бензин?
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      Ми незнам заредих на някаква селска бензиностанция нямах друг избортам какъв бензин ще има

      Коментар


        #4
        Ми безоловен например.
        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

        Коментар


          #5
          ми незнампритеснявам се малкоопреди 2 седмици си я купих и ако се прецака ни напред ни назад

          Коментар


            #6
            :D Оловен бензин можеш да си намериш само от военния резерв, вече такъв бензин не се произвежда, та ако ще и махленска бензиностанция да е пак зарежда с безоловен, друг е въпроса колко качествен е самият им бензин, но това е друга тема.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              Благодаря многонезнаех аз съм на 19 и не ги разбирам много тези нещаБлагодаря и всичко най най

              Коментар


                #8
                Така и така се учиш сега, запомни, че НЕ ЗНАМ са 2 (две) думи! Преговори също точки, запетаи, главни букви, създаване на изречения.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #9
                  style34 написа:
                  Така и така се учиш сега, запомни, че НЕ ЗНАМ са 2 (две) думи! Преговори също точки, запетаи, главни букви, създаване на изречения.
                  ай ся - пяк с лошо още малко и в ъгъла с вдигнати ръце ще го накажеш п.п. баси, като пие човек 2 ракии и 1 бира не знае кво пише
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар

                  Working...
                  X