Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бравото не работи сутрин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бравото не работи сутрин

    Здравейте! От вчера(неделя)моят фиат не иска да работи сутрин.В събота, когато беше големият сняг цял ден я карах,през всякакви изпитания мина-никакъв проблем! Но вчера и днес рано сутринта в големия студ не иска да тръгне! Прави следното нещто-пали си съвсем нормално, работи 2-3 мин при около 1200 оборота и още докато чистя замръзналите стъкла гасне. Пробвах да я паля и с газ-като запали вдигам 4-5000 оборота и пак гасне.На всяко следващо палене издържа все по малко време, докато накрая спира съвсем да пали! Ако изчакам няколко мин. цикъла се повтаря. Толкова опити правих,че даже и стрелката за температурата малко отлепи от студеното,но...... След като вчера сутринта не тръгна на обяд нямах никакви проблеми. Днес пак същото! Свещи, кабели смених март,останалите консумативи преди месец.Колата е само на бензин. Карам я с 96 на петрол и сега е пълна с него. Предната зима никога не ми е правила номера.Имате ли някаква идея от какво може да е.браво 1.6, 96 г.
    фиат браво sx 1.6/16в/96

    #2
    Сменял ли си бензиновият филтър?Другото което ми идва като идея,да не е този бензин да е с голямо съдържание на вода и да ти замръзва някъде

    Коментар


      #3
      Някой тука в съседна тема беше казал че тоя 96 му е скапал колата, възможно е и е логично да е от това.
      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
      FIAT UNO 1.5

      Коментар


        #4
        не съм сменял бензинов филтър

        peho написа:
        Сменял ли си бензиновият филтър?Другото което ми идва като идея,да не е този бензин да е с голямо съдържание на вода и да ти замръзва някъде
        Колата я имам от година,но бензинов филтър не съм сменял.
        фиат браво sx 1.6/16в/96

        Коментар


          #5
          Re: не съм сменял бензинов филтър

          kristian_22 написа:
          Колата я имам от година,но бензинов филтър не съм сменял.
          Започни с подмяната му,сигурно има нужда.Намира се под пластмасата пред задна дясна гума.

          Коментар

          Working...
          X