Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с намирането на аксиални пластини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с намирането на аксиални пластини

    Здравейте.Имах "малък" проблем с една Мареа, по неизвестни причини ми падна лагера на аксиалното изместване на коляновия вал, разглобихме го, правихме струвахме, стигнахме до шлайфане на коляновиа фал, изшлайфахме го и стигнахме до сглабянето. Да обаче аксиалните пластини, биалните лагери на аксиалното разместване и основните лагери вече са с други размери за обирането на луфта (нищо не нормално до тук). Запалих другата кола, отидох в магазина на фиат във Видин и там ме разтреляха направо с отговора че за тез части не се произвеждат въобще ремонти размери, ама аз нали съм си шиле, обиколих още някой друг от реномираните сервизи и намерих лагерите на аксиалното изместване и основните съответно 2ри и 1ви ремонтен размер (не беше лесно но могат да ми ги доставят). До тук добре обаче аксиални пластини няма. Чакам от още един сервиз да ми се обадят утре да проверят, но не е сигорно. Та стигнах до проблема : трябват ми аксиални пластини 3ти ремонтен размер или иначе казано размер 0,75. Може ли някой да ми помогне с информация към кого да се обара за покупката на тез "простотии". Телефони за връзка с някой сервиз ще са ми от полза. Черпя тир с бира Благодаря предварително

    #2
    axm-auto.comима телефони, обади се и питай.тира го прати направо в нас, да не ставам
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Линка "Колянов вал и лагери " е неактивен. Предполагам ако това им е католага и ако го държат обновен в сайта .... гориш с бирата

      Коментар


        #4
        nightlord написа:
        Линка "Колянов вал и лагери " е неактивен. Предполагам ако това им е католага и ако го държат обновен в сайта .... гориш с бирата
        обади им се по телефона,аз ще ида до колегата да помагам за тир-а п.с. може и във фирмения им форум да пишеш до hit-ko

        Коментар


          #5
          Стигнах до бойния извод че такива пластини ремонтен размер не могат да се намерят. Значи почвам да си търся пластини с същата форма от друга марка кола да ги пригодим някак.... идеи ?!

          Коментар


            #6
            nightlord написа:
            Стигнах до бойния извод че такива пластини ремонтен размер не могат да се намерят. Значи почвам да си търся пластини с същата форма от друга марка кола да ги пригодим някак.... идеи ?!
            Дай ми инфо за колата ти-модел,кубатура,година,номер двг. и т.н...Ще погледна до кой размер/ремонтен/ се предлагат основни лагери.В техният к-т има и акс.лагери.Т.е размера на лагерите съвпада с размера на пластините/лагери/.
            LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
            LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
            LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
            Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
            Grande Punto 1.2 LPG

            Коментар

            Working...
            X