Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво - загрява бързо!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво - загрява бързо!

    Здравейте, днес като се прибирах от офиса само за няколко километра вярно, че имаше голяма задръстване, но колата загря до максимума и започна да вдига оборотите (първо ги сменяше между 1000 и 1500). Къде би могъл да е проблема и дали е възможно да се е прецакало нещо по-сериозно като карах няколко минути така? Не знам дали се заблуждавам, но започна да ми се счува някакво тракане като дам малко газ.. Колата е 1.6, бензин.Благодаря!

    #2
    Нормално е да има странни шумове като прегрее, не се плаши засега - вероятно само с гарнитура ще минеш, но не я карай така. Перката ти не включва по всяка вероятност.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      10x за отговора, в понеделник ще я закарам да я видят колата. Иначе е възможно да е от перката, защото се случва само в задръстване - за няма и 10 минути и вече минава средата стрелката.А някой да знае добър сервиз за Фиат в района на Младост (може и Плиска, Дървеница, Дружба), че не ми се кара на дълги разстояния така като грее. На мен иначе най-близко ми е ВИП сервиз, но съм чувал доста негативни мнения за тях.Благодаря.

      Коментар


        #4
        Оказа се водна помпа. Тоталката е 280 кинта за помпата + 3 л. антифриз, не знам много ли е, малко ли е, но важното е, че вече всичко е ок.

        Коментар


          #5
          boddhi написа:
          Оказа се водна помпа. Тоталката е 280 кинта за помпата + 3 л. антифриз, не знам много ли е, малко ли е, но важното е, че вече всичко е ок.
          При цена на водна помпа около 80-90 лв. излиза че са те "обръснали" 200 лв. за труд...Баси и цените, които имате в тая София на услуги
          LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
          LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
          LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
          Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
          Grande Punto 1.2 LPG

          Коментар


            #6
            mitaka_71 написа:
            boddhi написа:
            Оказа се водна помпа. Тоталката е 280 кинта за помпата + 3 л. антифриз, не знам много ли е, малко ли е, но важното е, че вече всичко е ок.
            При цена на водна помпа около 80-90лв излиза че са те "обръснали" 200лв за труд...Баси и цените които имате в тая София на услуги
            140 водната помпа са я калкулирали, 120 е труда, останалото е за антифриза

            Коментар


              #7
              JHFTRDU

              ..........................................Колега, латиницата в нашият форум е абсолютно забранена. Пиши само на кирилица.Модераторски екип на fiat-bg.org
              добрите отиват в рая а лошите където си поискат !!!!!!!

              Коментар


                #8
                Днеска сменях водната помпа на колата: водна помпа 60лв. труд 15лв.
                Само се вози в Fiat Bravo 1.2 16V 99год.

                Коментар


                  #9
                  Абе да кажа и на мен ми прави същия проблем, перката ми се включва нормално, още нещо което забелязах е че като дигне температура и колата започва да не върви като хората като подам газ и муцуната леко се забива няма никаква мощност и почвам доста да и се дразна. при теб имаше ли такива симптоми и от какво може да е това
                  Fiat Brava 1.6 16 волта 99г. HSX

                  Коментар


                    #10
                    martin25 написа:
                    Днеска сменях водната помпа на колата: водна помпа 60лв. труд 15лв.
                    Абе много ефтино, водната ти помпа да не се задвижва от пистовия ремък
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар

                    Working...
                    X