Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тракане зад жабката - браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тракане зад жабката - браво 1.4

    като дам на контакт и зад жабката се чува тракане, какво може да е това?

    #2
    Зад жабката има доста релета Сваляш забката и ще ги видиш кое от тях трака също може и да е клапата за въздух отвън ако е автоматична
    Fiat Bravo 1.2 16v
    http://www.spritmonitor.de/en/detail/298072.html

    Коментар


      #3
      Тракане или чаткане, като да прескача и не може да застопори.Ако е чаткане, клапата за регулиране на въздуха в купето. При натиснат бутон ли се чува или постоянно?
      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

      Коментар


        #4
        Зад жабката също се намира и мотора на вентилацията! А там може да е влезнало някое листо!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          ами без да съм пуснал вентилатора се чува тракане но не е като цъкането от реле.каква е тая клапа за въздуха?

          Коментар


            #6
            Тая клапа е дето се поврежда на 80 процента от колите Фиат Брава и Браво))))))))))(по-точно моторчето и)На мен ми беше повредена и непрестанно бръмчеше. Разглобох жабката, прекъснах и захранването от буксата и сега си трайка, като риба. А клапата застопорих да не казвам как в отворено положение, щото се запотяват стъклата, ако е клепнала надолу и е затворена.Не се плаши, типичен дефект на таралясниците ни.

            Коментар


              #7
              bravo14 написа:
              ами без да съм пуснал вентилатора се чува тракане но не е като цъкането от реле.каква е тая клапа за въздуха?
              Не двете врътки дето се регулира студено топло,и силата на вентилатора.Бутона под тях до този на климатика,той натиснатли е(светили)?
              Фиат Брава 1.4 12V 1998г

              Коментар


                #8
                roko_ok написа:
                Тая клапа е дето се поврежда на 80 процента от колите Фиат Брава и Браво))))))))))(по-точно моторчето и)На мен ми беше повредена и непрестанно бръмчеше. Разглобох жабката, прекъснах и захранването от буксата и сега си трайка, като риба. А клапата застопорих да не казвам как в отворено положение, щото се запотяват стъклата, ако е клепнала надолу и е затворена.Не се плаши, типичен дефект на таралясниците ни.
                Само дето ако е клепнала надолу е отворена
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Не се изразих правилно.знам че надолу е отворена Лично аз и праснах един винт да си остане така

                  Коментар

                  Working...
                  X