Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде във Варна правят почистване на дюзи с ултразвук???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде във Варна правят почистване на дюзи с ултразвук???

    Един приятел има форд на гас и саответно саму запушени дюзите. Интересува се каде правят почистване с ултразвук и колко струва горе/доло. Благодаря предварително.
    Fiat Marea 1.6 16v Bipower
    Citroen Saxo 1.6 VTS 90 k.c.
    Citroen Saxo 1.6 16v 118 k.c.

    #2
    Re: Каде във Варна правят почистване на дюзи с ултразвук???

    Gangsta88 написа:
    Един приятел има форд на гас и саответно саму запушени дюзите. Интересува се каде правят почистване с ултразвук и колко струва горе/доло. Благодаря предварително.
    Около 15 на дюза + 20 за откачане и закачане май.. за Бравока ми искаха към 80 90 лв. Намира се на бул. Цар Освободител http://bgmaps.com/map.asp?sid=971637...43.y=162абе ето тук като влезеш през портала има 3 халета и автомивка вдясно. Търсиш човека в първото хале което е най-отляво дано ти свърши работа знам че и на ул. Девня има някъде но незнам къде точно Успех, дано съм бил полезен
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Re: Каде във Варна правят почистване на дюзи с ултразвук???

      колега става вапрос за улицата от газостанцията кам вятарната мелница ли? кадето има и елкон?
      Fiat Marea 1.6 16v Bipower
      Citroen Saxo 1.6 VTS 90 k.c.
      Citroen Saxo 1.6 16v 118 k.c.

      Коментар


        #4
        Да веднага след газостанцията вдясно,даже има вътрешен път между халетата и петролската бензиностанция отдолу

        Коментар


          #5
          аз не съм доволен от там.точно за дюзи...най добре е карай и като мене ще си перфектна е в момента
          Fiat Brava 1.6 16V 2001

          Не на войната по пътищата !
          http://media.causes.com/ribbon/478500

          Коментар


            #6
            Здравейте колеги,Като гледам колко струва едно чистене на дюзи, аз освен да си отворя сервиз - не знам какво да направя.Ултразвукова вана, китайска, сравнително читава като за целта струва около 150-180 лв.Сигурно може да се намери и някоя по-евтинка.А на всичкото отгоре, на бас се хващам, че половината от сервизите не знаят как да работят с такова чудо.За разтвор може да се използва всякаква течност с висок вискозитет и непредизвикваща корозия, като например, за по-евтино, много висок процент етилов спирт - над 97. Всяка метална част трябва да е изолирана от други метални повърхности посредством пластмасова кутийка, решетка и тн, като същевременно трябва да е потопена в разтвора.Методът на почистване с хвърлянето на дюзите във ваната заедно да се джуркат и да се допират една до друга и да се допират до стените на съда води до доста неприятни ситуации - може даправо да ги хвърлите след това.Толкова от мен.
            Brava 1.6 EL, '98
            182A4

            Коментар


              #7
              Някой да знае други сервизи за чистене на дюзи и цена само за ултразвук че съм ги свалил и не знам какво да ги правяИли някакъв друг начин без ултразвук
              FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

              Коментар


                #8
                има един сервиз в Аспарухово,казва се Експрес Сервиз. там си чистих дюзите и съм много доволен от обслужването.цената за демонтаж,чистене и монтаж е 80лв. за 4-те дузи. тел. на сервиза е 052/375 275 ,адрес:Аспарухово,ул.Искър 6дано съм ти помогнал,лек ден и успех

                Коментар


                  #9
                  Днес ги изчистих за 10 ,но протече от 2 или 3 цилиндър и трябва да търся гумички .На едната ми се вижда че пласмасата е зачупена ,дано да не тече от нея
                  FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                  Коментар

                  Working...
                  X