Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преди 2 дни си купих колата и сега имам проблема на ivalena

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преди 2 дни си купих колата и сега имам проблема на ivalena

    Фиат Браво 1.6 16v , абсолютно същата работа като колата на съфорумката ivalena ;( Направо ще се побъркам , незнам какво да правя..Баща ми вика , че е от стартера и няма нищо общо с двигателя или има слаби връзки , утре ще и направим каско и отива да ми я правят , дадох 3000 бона за нея , ако трябва да дам още 2000лв. , за да ми я оправят просто незнам реве ми се.....

    #2
    Дано само темата не се развие по същия начин както на ivalena.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Ееее не... Yellow_Flash_Colorz_PDT_38

      Коментар


        #4
        Във форума се продават понякога чудесни коли, но като решим да пестим после съжаляваме но вече е късно. На баща ми един колега имаше абсолютно същия проблем с 1.6 - на загряла кола не палеше или беше много трудно. Почна се четки, втулки, цял стартер.. е няма оправия. Накрая се оказа кофти клетка в чисто новия му акумулатор Монбат! Така, че пробвай първо с друг акумулатор назаем преди да ходиш в сервиз.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          spark написа:
          . Накрая се оказа кофти клетка в чисто новия му акумулатор Монбат!
          Eй, да му се невиди! Много лоши отзиви чувам за тези акумулатори "Монбат". Преди няколко дена моя акумулатор умря от раз и без много да му мисля взех един "Монбат". После като се зачетох тук-там се оказа,че май не съм направил верния избор. Но ще поживеем и ще видим.
          SEAT Leon Cupra 300
          Triumph Street Triple 765 R

          Коментар


            #6
            леле само да не стане 30 страници пак темата.Внимавай само къде ходиш и како сменяш да не даваш 2500 ремонт на сервиз, ако е същото по добре я дай на части и търси друга или мотор само
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              пичове аз съм студент , едвам събрах пари да си я купя .... повече няма какво да говоря , просто се моля да не е двигател.........

              Коментар


                #8
                Не се отчайвай. Има и други възможни причини, провери първо акумулатора както ти каза колегата, макар че си мисля, че не е от него. Направи една диагностика евентуално. В крайна сметка ако наистина е същото като на Ивалена или я продавай или взимай двигател на старо. Много по-евтино ще ти излезе от нейния ремонт.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #9
                  Аз все си мисля, че за 3000 не може да е читава колата и неминуемо скоро трябва да се очакват сериозни ремонти. Неслучайно е казано, че евтиното винаги излиза скъпо. Гледам тука цени вече и под 3000 - това просто не е реално и явно колата само е закрепена някак, за да може да се продаде и новият собственик вече да се чуди какво да я прави. Дано в твоя случай не е така, колега, и да се окаже нещо дребно, но силно се съмнявам.
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Стига сте плашили момчето, най-напред опиши тук в какво ти е проблема, ако може някой да ти помогне - добре, ако не поне ще те посъветват за кадърен майстор.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      кола

                      какво прави колата може да се направи диагностика може да покаже нещо
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        sugarboy написа:
                        Аз все си мисля, че за 3000 не може да е читава колата и неминуемо скоро трябва да се очакват сериозни ремонти. Неслучайно е казано, че евтиното винаги излиза скъпо. Гледам тука цени вече и под 3000 - това просто не е реално и явно колата само е закрепена някак, за да може да се продаде и новият собственик вече да се чуди какво да я прави. Дано в твоя случай не е така, колега, и да се окаже нещо дребно, но силно се съмнявам.
                        а какво му пречи на някой да закрепи колата и да я обяви на супер висока цена? да си каже някой като теб ееееееее тази струва 5 бона, другите са по 3, значи е читава. амха, точно така еаз пък си взех моята кола доста под най-ниската цена на сравнима с моята кола от мобиле. около 700 лв по-ниско/на 3300 не е малко/. а като сравнявам с 99% от колегите съм сменил значително по-малко неща от тях. почвам да се замислям дали да не взема още едно браво за 2 бона и да го пусна на 4500, дали ще лапне някой, че е идеално? та такива ми ти работи, кой за колко си е взел колата е абсолютно неопределящо за състоянието й.
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          Ами щото на висока цена никой няма да я купи - тука от 4500 нагоре, гледам, почва да ни се струва скъпа и да се пазарим, а за 3000 някой ще си каже, че е супер колицата и ще я лапне, а после ще се чуди какво да я прави. Аз моята преди няма две години я взех за 6000 и тогава ми се струваше евтина, но за това време се убеждавам, че си е струвала всеки лев. Човекът с метановата Мареа що не може още да я продаде, щото над 6К на всички им се струва супер скъпо. Ако я обяви на 3000, веднага ще се лапне, ама после току-виж, се оказала кошница и който я е взел, ще каже, че уж е била перфектна, а виж, какво е станало. Мисълта ми е, че не може да се очаква за кола за 3 бона да е перфектна, по-скоро трябва да се очаква да рухне всеки момент.
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #14
                            Кола, жена /да извиняват дамите/, телевизор всичко е на късмет. Хората са казали "на старо само вино и ракия", ама като няма пари за ново.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              #15
                              Бе за това гаранция никога няма. Днес може да е перфектна - утре не. Все пак колата е на старо. Те чисто нови коли дават дефекти какво остава за кола на 200000 км. Но да не изместваме повече темата.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар

                              Working...
                              X