Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензинова помпа на Ритмо 85s

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензинова помпа на Ритмо 85s

    Здравейте колеги.Някои знае ли каква помпа може да ми съвпадне със оригиналната че вместо да вкарва в карборатора го испръсква,като инжекцион на вън.До сега съм пробвал с ладова кадетова и още някакви.Моята е издадена по на вън.Благодаря предварително за отделеното време
    ТОВА Е ДА ИМАШ ТАРАТАЙКА ОТ 80-ТЕ

    #2
    Re: Бензинова помпа на Ритмо 85s

    Dr.DEATH написа:
    Здравейте колеги.Някои знае ли каква помпа може да ми съвпадне със оригиналната че вместо да вкарва в карборатора го испръсква,като инжекцион на вън.До сега съм пробвал с ладова кадетова и още някакви.Моята е издадена по на вън.Благодаря предварително за отделеното време
    Дай характеристиките на Ритмото да видим дали няма да излезе нещо.
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    Коментар


      #3
      Как навън? откъде?
      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
      FIAT UNO 1.5

      Коментар


        #4
        Re: Бензинова помпа на Ритмо 85s

        Dr.DEATH написа:
        Здравейте колеги.Някои знае ли каква помпа може да ми съвпадне със оригиналната че вместо да вкарва в карборатора го испръсква,като инжекцион на вън.До сега съм пробвал с ладова кадетова и още някакви.Моята е издадена по на вън.Благодаря предварително за отделеното време
        А защо не си сложиш оригинална: http://www.axm-auto.com/index2.php?b...351&subcat=365

        Коментар


          #5
          Колата ми е 87г.супер трудно се намират части за нея .Тук там се срещат по моргите не помпа от там не мога да взема защото ще избие и тя.На нея и трябва 1 година да не е в движение и край с нея,а пък е капсолована е не може да се поправя.Търсих по магазините но никакъв резултат.Много помпи пробвах ,захващат се почти всичките но палечът на помпата не миже да пасне.
          ТОВА Е ДА ИМАШ ТАРАТАЙКА ОТ 80-ТЕ

          Коментар


            #6
            На Заставите е същата
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Сигурен ли си защото аз не
              ТОВА Е ДА ИМАШ ТАРАТАЙКА ОТ 80-ТЕ

              Коментар


                #8
                Не си ли предполагал варианта да не е от помпата? Запушен маркуч за връщането на горивото?
                FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                FIAT UNO 1.5

                Коментар


                  #9
                  Възможо е
                  ТОВА Е ДА ИМАШ ТАРАТАЙКА ОТ 80-ТЕ

                  Коментар

                  Working...
                  X