Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сив пушек и загуба на масло-сериозен проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сив пушек и загуба на масло-сериозен проблем

    Здравейте колеги , Имам следния проблем от известно време.Автомобила е Брава 1,4 12v.При каране в градски условия никакъв проблем но тръгна ли на дълъг път-до София ,а аз съм от Велинград става страшно.По магистралата ,като види малко зор започва да пуши страшно ,и съответно да губи масло. Явно прави номера когато я държа постоянно във високи обороти. От Велнград до морето и обратно -990 км,-2,5 л.масло -как ви звучи??? Почвам да губя надежда! Сменял съм-разпределителен вал ,гумички на клапаните.В Дебелия маркуч ,който излиза от въздушния филтър и отива към моното имаше масло. Велнградските майстори ми казват че са тръгнали сигменти ,бутала и т.н.По интересното в случая е че започна да ги прави тези номера след като и сложих газова!-но не знам дали има някаква връзка.Ще бъда много благодарен на отзовалите се.Поздрави

    #2
    Работата наистина отива на сегменти като ти гледам поста. Наистина колите започват да горят повече масло като се сложи газ, защото газта не образува нагари и маха тези, образувани от бензина. Ако е нов автомобила, няма проблем, но при нашите щайги на по 10год....няма начин.
    Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
    Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
    FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
    Powered by Total & Fobos LPG

    Коментар


      #3
      сегменти колига
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар

      Working...
      X