Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа проблем с бензиномера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа проблем с бензиномера

    здравейте, скоро си купих мареа 2.0 20V колата е супер но от време на време бензиномера на таблото ми показва, че няма бензин после се оправя и не показва точно от време на време това е

    #2
    И моя бензиномер не показва вярно.Даже почвам да си мисля че е сериен бъг.Скоро засичах разхода със светване на лампата както правят повечето......22на100 след това на резерви минах още 100 км
    Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
    Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

    Коментар


      #3
      и моя не работи. Даже като я купих от Пловдив, беше хептен ударила стрелката на 0.после напалних до горе и се вдигна както трябва. Дали карах и 5 км и удари пак долу.помислих,че резервоара тече от някаде и спрях веднага ама нямаше диря след мене.така,че явно се среща често тоя проблем.
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        аз съм със същия проблем, само когато колата е била в покой няколко часа и след като дам на контакт мога да се доверя малко на бензиномера, иначе номера е да имаш повече бензин и да си сипваш по често а не да разчиташ много много на него.
        Fiat Marea 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Обикновено поплавъка и резистора закачен за него правят беля, отвори и виж.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар

          Working...
          X