Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1,6 16V 103ps - Проблем(и)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1,6 16V 103ps - Проблем(и)

    Здравейте на всички вьв този Форум - нов сьм(в света на Фиат де) по принцип карам и се занимавам само с японски представители(коли и Мотоциклети - най-вече! Те са ми страст) Та какьв е проблема - ами жена ми си Хареса - ФИАТ БРАВО каквото е описано в заглавието на темата - поради това че искаше кола която да е хем малка,ама не толкова малка и т.н. не пожела да се качи в Нисан Микра - прекалено малка,не пожела в Нисан Сьни - Прекалено голяма........ ,за парите които бях заделил за кола на Половинката няма друг автомобил а дори може би това е единственият - с Клима и ЕЛ.Пакет(това беше основно изискване) с две врати и ГАЗ - Та купихме и вьпросното БРАВО и........................ Колата има АГУ но явно е гьрмяла доста Пьти и не се знае к’во и има или поне на мен не ми идва на ум - не сьм запознат с този автомобил,дори не сьм поглеждал под капака му(не ми е трьпка нещо - пьк и оговорката беше че тя ще си му бере дертовете ама както се досещате...........) до колкото разбрах в следствие на тея гьрмежи имало някакви Кутии счупени и спукани и т.н. - Сьвети кьде да тьрся проблема който се сьстойвъв Следното - Палиш колата няма проблем - след изфорсиране обаче - колата гасне - не дьржи тихи обороти - и На бензин и На ГАЗ - тихите обороти са мит и легенда,има и едно леко претрисане на тихи,другата седмица ще бьде на 100% обслужена Масла ремьци,свещи филтри,кабели и т.н. но проблема е че проблема не се крие в Подмяна на консумативите Очаквам Вашите сьвети
    Nissan Primera 2,0eGT street race car; FIAT Bravo 1,6 16V - my wife car ; Suzuki TL1000R - Track Toy for 30years old Boy...............

    #2
    Съвет N1 - компютърна диагностика преди всичко. Кутията която гърми първа на газ е резорнаторната кутия на въздуховода между въздушния филтър и двг-то. На газ я махаш и да ти слагат клапа.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      кола

      задължително слагане както казва колегата Кихалки като гръмне те се отварят и нама поразийа за обаротите почистване или смана на стъпково моторче да и диагностика с Виза тестер става там можеда покаче доста работи като какви грешки е натрупала и от там ще излезе и какво не му е наред да не трият веднага грешките а да си ги запишеш и да ги провериш в Шумен има такава апаратура
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Леле, изкълчиха ми се очите, рукхана ми сълзи и ме заболя главата докато прочета и трите поста в тази тема! Колеги, пишете по-грамотно, ползвайте препинателните знаци и главните букви където трябва! Не е толкова трудно и не боли, няма и да ви се изтъркат ноктите в клавиатурата от малко повече усилия за грамотно писане! По темата: Какво е АГУ-то? Има ли ламбда емулатор и т.н. Прегледай, почисти и смажи стъпковото моторче (моторче на празен ход), но бъди внимателен с него!

        Коментар


          #5
          Къде Жена ми трябва да си закара колата - за да я погледнат на вьпросната апаратура,Кьде се намира стьпковият мотор за празен ход??
          Nissan Primera 2,0eGT street race car; FIAT Bravo 1,6 16V - my wife car ; Suzuki TL1000R - Track Toy for 30years old Boy...............

          Коментар


            #6
            здравейте маняци аз сащо карам браво ама нещо не държи обороти 500-600 обр. ко да правя

            Коментар


              #7
              Humppa написа:
              Леле, изкълчиха ми се очите, рукхана ми сълзи и ме заболя главата докато прочета и трите поста в тази тема! Колеги, пишете по-грамотно, ползвайте препинателните знаци и главните букви където трябва! Не е толкова трудно и не боли, няма и да ви се изтъркат ноктите в клавиатурата от малко повече усилия за грамотно писане!
              merlinchoo написа:
              здравеи те маняци аз сащо карам браво ама нещо не даржи обороти 500-600обр. ко да правя
              Яко, а???
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #8
                Явно чакат да им се отговаря на маймуница и не четат постовете на нормална кирилица

                Коментар


                  #9
                  merlinchoo написа:
                  здравеи те маняци аз сащо карам браво ама нещо не даржи обороти 500-600обр. ко да правя
                  Като начало започни с учебник по български език ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_38

                  Коментар


                    #10
                    500-600 оборота "посмъртно" няма да може да държи стабилно! Виж 800-900 е друга работа.
                    Брава 1.6 16V ELX
                    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

                    Коментар

                    Working...
                    X