Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моя вечен проблем...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ми какво е бе да я таковам в колата баси проблема свещи съм сменял, кабели темп. датчик, ТПС датчик, с друга бобина пробвах.а като загрее не може и не може да върви тая кола само до 4000 оборота после е мъртвец след тия обороти почва да работи на 3 цилиндъра...вече почвам да си мисля за клапани попвдигачи там баси а за датчика на хол какво ще кажете
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    Коментар


      #17
      Ами датчика на Хол ти е долу на маховика под акумулатора.. 50-60лв беше, ама ако е скапан ще имаш и проблеми с паленето. Отскочи до сервиза на хит-ко някоя ден и да ти оправят всички проблеми и да не се занимаваш дълго време.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #18
        колеги тази вечер вдигнах капака и забелязах че кабелите на свещите светят основно кабела на 1 цилиндър и там кадето е навита свещтта също светва като дам газ се дно експлозия става напрао светва възможно ли е това да е причината за проблема ми да са ми продали фалшиви кабели уж бяха тесла
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #19
          mitkosoft написа:
          колеги тази вечер вдигнах капака и забелязах че кабелите на свещите светят основно кабела на 1 цилиндър и там кадето е навита свещтта също светва като дам газ се дно експлозия става напрао светва възможно ли е това да е причината за проблема ми да са ми продали фалшиви кабели уж бяха тесла
          исправните кабели не светят ,без значение нови или стари
          типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
          хюндай акцент 1.5 CNG
          киа каренс +метан

          Коментар


            #20
            Колега вземи от някой кабелите само за проба и опитай с тях.
            Bravo 1.4 12V

            Коментар


              #21
              А когато ти загрее колата и я натовариш електически - клима , серво, нагреватели итн - опитва ли се да ти гасне??

              Коментар


                #22
                колеги проблема е решен , писано е в дублираща темаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=252057

                Коментар


                  #23
                  Колеги, извинявам се предварително, че пиша тука, но.. помня, че имаше една тема, която описваше точно симптомите на моето Браво. Сутрин си пали перфектно, след като загрее си държи около 850 оборота. Проблемът обаче е, че като загрее и започва да придърпва. Когато е студена колата, върви перфектно... загрее ли и почва да придърпва. Четох някъде за някакъв син датчик. Може ли някой да ми обясни или ако има връзка към тази тема да ми я даде. Мерси предварително.
                  Bravo 1.4 12V

                  Коментар


                    #24
                    проблем със паленето на фиат

                    И аз имам същия проблем.колата си пали и работи добре на газ.на бензин понякога ми светва лампата на инжекционна,и като подам газ изгасва.но най големия майтап е че на определен момент отказва да запали,ни на бутане ни на дърпане.намерил съм цаката да не оставам на пътя.свалям всички бушон чета и пак си ги слагам по места,колата пали все едно никога не е правила номера,независимо от това дали е топъл двигателя или студен.съмнявам се за датчик на Хол.моля помагайте със съвети ако някой е имал същия проблем.предварително благодаря. фиат крома 2.0 16в 137кс

                    Коментар

                    Working...
                    X