Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с оборотите Пунто 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Малки малки колко да са малки 16 ???

    Коментар


      #17
      Предполагам ,че е 14 понеже имам 13 и с малко като мерих на свещ не влиза и затова предположих .че е 14 ...
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #18
        a

        Fiat_Punto11 написа:
        Предполагам ,че е 14 понеже имам 13 и с малко като мерих на свещ не влиза и затова предположих .че е 14 ...
        На моето пунто старото 1л2 75 бяха 16 на 1л1 не вярвам да има разлика
        FIAT PUNTO MK1 преди -FIAT PUNTO MK2 facelift &FIAT GRANDE PUNTO 1.4 95

        Коментар


          #19
          Re: a

          petar 1986 написа:
          Fiat_Punto11 написа:
          Предполагам ,че е 14 понеже имам 13 и с малко като мерих на свещ не влиза и затова предположих .че е 14 ...
          На моето пунто старото 1л2 75 бяха 16 на 1л1 не вярвам да има разлика
          Така е благодаря за инфото 5 лева е камъка ... и ше са борим с динамометричния ключ
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #20
            И какво стана?! Изкара ли я? Скъса ли я? От свеща ли беше проблема?
            Haters Gonna Hate

            Коментар


              #21
              Дано да си я изкарал без проблем,защото иначе,, филма ’’ става ,,сериал’’ ПП.Няма да е лошо да ни осветлиш за резултата .Дано всичко мине О.К.

              Коментар


                #22
                batio написа:
                Дано да си я изкарал без проблем,защото иначе,, филма ’’ става ,,сериал’’ ПП.Няма да е лошо да ни осветлиш за резултата .Дано всичко мине О.К.
                Утре ще вадя кътния зъб Купих си вложка или флошка за свещи 16 mm за гедоре имам и силов динамометричен ключ с каквото си трябва. Не знам карам я така за сега нещата са си зле. Или казано си работи на 3 цилиндъра като позагрее включва 4тия ... Което навява .че свещта е адски скапана. Ми ко стане по напечео имам други 2 глави от 1.1 55 и от 1.2 75 смело ще се филмирам
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #23
                  Смених свещта всичко си дойде на мястото искрено благодаря на "batio" за указаната помощ. С камъка за свещи я развих много лесно с гедорето. Тея тръбички за свещи не вършат никаква работа. Старите ми бяха двуполюсни CHAMPION и бях много доволен карах близо 4 години с тях и беше като ракета с тях като бяха нови. Сегашните са NGK еднополюсни не знам какво ще е положението . Но мотора сега е еластичен на газ и има тяга и не притриса и не се замисля при форсиране. То друга магария ми се случи сега ,ама ше си я оправя. Задна дясна ми отказа централното , но не е болка за умиране. Колата нямаше централно и аларма аз съм си ги поставял . Централно от 20 лева и аларма от 38 Най-вероятно имам клеясал или прекъснат кабел в вратата.
                  Прикачени файлове
                  >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                  Коментар

                  Working...
                  X